Sinema Haberleri

Tom Holland: Spider-Man: No Way Home’da Kraven ve Spider-Man Düellosu Görebilirdik

Eğer Spider-Man: No Way Home için gerekli her şey şu anki halinde hazır olmasaydı, stüdyonun yedek planı Avcı Kraven‘i evrene dahil etmek olacaktı.

Spider-Man: No Way Home için geri sayım başlamışken, zaten başı paralel evrenlerden gelen birçok düşmanla meşgul olan Spider-Man cephesinden her geçen gün yeni bir bilgi ve spoiler görüyoruz. Filmde ne tür sürprizle karşı karşıya kalacağımız bir yana dursun, Tom Holland’tan son günlerde birçok yeni bilgi geldi.

Çizgi romanlardan bildiğimiz Avcı Kraven karakteri aslında 3. filmin odağında olacakmış. No Way Home’daki planlamaların rayında gitmemesi durumunda ana kötümüzün Kraven olacağı ve Tom Holland’ı gerçekten heyecanlandıran bir senaryoya sahip yapım hazır bir şekilde bekliyormuş. Ancak, ilerleyen zamanlarda sorunların çözülmesi ile bu senaryonun ileri bir zamana ertelendiği ve şu anki senaryonun hazır hale getirildiğini belirten Holland, ilerleyen zamanlarda senaryonun beyaz perdeye aktarılma ihtimalinden ötürü daha fazla ipucu vermedi.

Eğer ki çoklu evrenler ve “Sinister Six” projesi gerçeğe dönüşmemiş olsaydı, büyük ihtimalle şu sıralar fragmanlarda aslan postlu bir Kraven görecektik. Jon Watts‘ın öncülüğünde hazırlanan senaryo hala bir yerlerde sırasını bekliyor olabilir.

Daha önceden Keanu Reeves’in Kraven olarak beyaz perdeye gelebileceği söylentileri karşımıza gelmişti.

Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık’ta vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.