Sinema Haberleri

Tom Cruise, Yeni Doctor Strange Filminde Iron Man Olarak Karşımıza Gelebilir

Tom Cruise, Marvel Sinematik Evreni’ne Iron Man olarak dahil olabilir. Çoklu evren varyantları sayesinde artık her şey mümkün!

Robert Downey Jr., Iron Man’e sadece hayat vermemiş aynı zamanda karaktere ruh da katmış bir oyuncu olduğu konusunda hiç kimsenin kuşkusu yok. Ancak yıllar evvele gittiğimizde Downer Jr., Marvel Stüdyoları’nın ilk tercihi değildi.

Marvel’ın; dahi, milyarder, playboy ve hayırsever karakteri Iron Man için düşünülen ilk isim aslında Tom Cruise idi. Söylentilere göre, 2007 yılında Tom Cruise ile Marvel cephesi neredeyse anlaşmıştı ancak bazı ufak detaylar sonunda bu birliktelik gerçekleşmemişti. Ardından Tony Stark rolünü Robert Downer Jr. aldı ve şu an bildiğimiz Marvel Sinematik Evreni‘nin fitilini ateşlemişti.

Son zamanlarda etrafta dolaşan bir diğer söylentiye göre, Tom Cruise, Marvel Sinematik Evreni dışında bir evrenden gelen Iron Man olarak, Doctor Strange in the Multiverse of Madness‘te boy gösterecek. Ve işin enteresan kısmı, Tom Cruise da bu konuda oldukça hevesli.

Bu söylentinin kimden geldiği tam olarak belli olmasa da, internet şu sıralar bu konuda yangın yeri. Hatta ortalıkta bir kullanıcının paylaştığı ve MCU’nun çoklu evren planları olduğu söylenen bir görsel de dolaşmakta.

OLASI SPOILER TEHLİKESİ OLDUĞU İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDA Kİ GÖRSELİ BU BİLİNÇLE DEĞERLENDİRELİM

Yukarıda bulunan olası senaryolara bakarsak Tom Cruise ve Iron Man buz dağının sadece görünen kısmı. Ancak hepsinin doğruluğunu ölçmek için beklemekten başka bir şey yapamayız.

Spider-Man: No Way Home‘da gördüğümüz onca akıllara durgunluk veren şeyler, artık her olasılığın kapısını rahatlıkla aralayabiliyor. Tom Cruise‘ un bir Iron Man varyantı olarak ekrana gelmesi sizce nasıl bir etki yaratır? Bunu ister miydiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  MTV Ödülleri'ne "The Avengers" Damgası!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.