Sinema Haberleri

The Super Mario Bros. Movie’nin Karakter Afişleri Yayınladı

Popüler oyun serisinden uyarlanan The Super Mario Bros. Movie‘den (Süper Mario Kardeşler Filmi) karakter posterleri geldi. Bu eğlenceli film nisan ayında gözterime girecek.

Illumination ve Nintendo, son 40 yıldır pop kültürün en ünlü tesisatçılarının rol aldığı yeni, beyaz perde macerası The Super Mario Bros. Movie‘yi (Süper Mario Kardeşler Filmi) yapmak için güçlerini birleştirdi. Nintendo’nun Süper Mario oyunlarının dünyasına dayanan film, izleyicileri daha önce yapılanlara hiç benzemeyen canlı, heyecanlı yeni bir evrene davet ediyor.

Brooklyn’li tesisatçılar Mario (Chris Pratt) ve erkek kardeşi Luigi (Charlie Day) bir ana su borusunu tamir etmek için yeraltında çalışırken gizemli bir borudan aktarılarak sihirli, yeni bir dünyaya girerler. Ama kardeşler ayrı düşünce Mario, Luigi’yi bulmak için destansı bir maceraya çıkar.

Mario, Mantar Krallığı sakini Toad’un (Keegan-Michael Key) yardımıyla ve Mantar Krallığı’nın iradesi güçlü yöneticisi Prenses Peach’ten (Anya Taylor-Joy) aldığı bazı eğitimlerle kendi gücünü bulur.

The Super Mario Bros. Movie‘nin seslendirme kadrosunda ayrıca Jack Black (Bowser), Seth Rogen (Donkey Kong), Fred Armisen (Cranky Kong), Kevin Michael Richardson (Kamek) ve Sebastian Maniscalco (Spike) yer alıyor.

Filmi Aaron Horvath ve Michael Jelenic yönetti, senaryoyu ise Matthew Fogel yazdı. Yapımın finans ortakları Universal Pictures ve Nintendo oldu, dağıtımı da tüm dünyada Universal Pictures tarafından yapılacak. The Super Mario Bros. Movie, 14 Nisan 2023‘te sinema salonlarında olacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.