Sinema Haberleri

The Marvels Yönetmeninin Aklı Fikri Fantastik 4’lü ve X-Men Evrenlerini Bir Araya Getirmekte

The Marvels yönetmeni Nia DaCosta, aklında uzun zamandır olan X-Men ve Fantastik 4’lü yü aynı evrende olacakları bir yapım ortaya çıkarmak olduğunu açıkladı.

Brie Larson’ın başrolünde olduğu Captain Marvel’ın devam filmi The Marvels Filmi’nin yönetmeni Nia DaCosta uzun süredir içinde tuttuğu büyük planı sonunda açıkladı. X-Men ve Fantastik 4’lü markalarını birleştiren bir crossover film hazırlamayı çok istediğini belirten yönetmen, hepimizin artık çok iyi bildiği “İsim ve Marka Hakları” konularından dolayı biraz zorlanacak gibi gözüküyor. 2019 Yılında Disney, Fox’un elinden Fantastik 4’lü ve X-Men haklarını almıştı. Bunun üzerine X-Men’in Marvel sinematik Evreni’ne dahil olup olmamasını konuşurken, evrenler arası bir Pietro Maximoff şakası ile kendimize gelmiştik ve bu konuda herhangi bir hamle görülmemişti.

Yönetmen DaCosta, “Galactus, Storm ve Scott Summer’ın ekip olduğu bir film” hayalini aşağıda ki metin ile detaylandırmıştı.

Az önce çıldırdım. 

İşte aklımda olan ve gerçekleştirmek istediğim filmler! 

Galactus, Storm ve Scott Summers olduğu bir film! 

Falan falan filan! 

Daha da detaya girmeye beni teşvik ediyorlar resmen!

Ayrıca bana sadece ipin ucundaki bir kukla olmayacak kadar yaratıcı özgürlüğe sahip olacağım konusunda çok güven verdi.”

DaCosta olası bir crossover için bile aşırı ütopik bir hayalle fikrini beyan etmiş olsada, biz Marvel Sinematik Evren’ inde inceden kulağımıza çalınan bir haberin, bir şekilde karşımıza çıktığını veya tam tersi bir trollemece olduğunu gördük.

Bakalım bu düşünce kendini gerçeğe bırakacak mı? Hazır Kang The Conqueror önümüze geldi, Fantastik 4’lü kapıları aralandı. Yine, yeni, yeniden, sabırsızlıkla bekliyoruz.

Şimdilik net olarak bildiğimiz, The Marvels filminde Kamala Khan ve Monica Raebeau’nun sinemaitk evrende ki ilk resmi çıkışlarına şahit olacak olmamız. Bence, The Marvels da kolay kolay hafife alınacak bir yapım olmayacak ve yüksek beklenti yaratan bir yapım olacak.

Siz hangi süper kahramanların aynı filmde rol almasını tercih ederdiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Justice League Filmi Mi Geliyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.