Sinema Haberleri

The Batman Filminin Setinden Fotoğraflar Sızdırıldı

Matt Reeves’in yönetmen koltuğunda oturduğu The Batman filminden ilk set fotoğrafı geldi. Ayrıca Komiser Gordon’ı canlandıran Jeffrey Wright, Gotham’a vardığını da açıkladı.

The Batman filminin çekimleri resmen başladı. Londra’da başlayan çekimlerden ilk fotoğraflar da yayınlandı. Herkesin heyecanla beklediği Batsuit içindeki Robert Pattinson fotoğrafı henüz yok. Sadece Robert Pattinson olduğu iddia edilen bir motorsikletli fotoğrafı var elde.

Fotoğraflar, ayladır konuşulan söylentileri doğrular nitelikte. Filmin 1990’lı yıllarda geçeceği konuşuluyordu ve ilk fotoğraflardaki arabalara baktığımızda 90’lı yıllarda geçen bir Batman filmi izleyeceğimizi kesin olmasa da söyleyebiliriz.

Colin Farrell da The Penguin Oldu

Ünlü aktör Colin Farrell’ın The Penguin (Penguen) karakterini oynayacağını konuşuluyordu. Yönetmen Matt Reeves, attığı tweet ile bunu doğruladı.

Şimdi ise sette Colin Farrell olduğu iddia edilen bir oyuncu göründü.

Bu arada Jeffrey Wright, Gotham’ın gelişini sosyal medyada duyururken Batman setinden hiçbir fotoğraf yayınlamadı. Yayınlanan fotoğraflar paparazzi veya hayranlar tarafından çekilen fotoğraflar. Görüntülerde Gotham City polis arabaları, bir haber kamyoneti, teknik bakım kamyoneti ve bir taksiyi görebiliyoruz. Polis üniformalı bazı aktörler de sette tespit göründüler. Ne Jeffrey Wright ne de Robert Pattinson bu fotoğraflarda yer alıyorlar ancak önümüzdeki birkaç gün içinde görülme olasılıkları bir hayli fazla.

The Batman filmi, 25 Haziran 2021‘de vizyona girecek. Şimdilik bu fotoğraflarla yetineceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Jonah Hill, The Batman Filminde Olmayacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.