Sinema Haberleri

The Ballad of Songbirds and Snakes Filmi İçin Genç Coriolanus Snow Bulundu

The Hunger Games’in (Açlık Oyunları) öncül hikayesi The Ballad of Songbirds and Snakes, seride Katniss Everdeen‘in düşmanı olan geleceğin faşisti Coriolanus Snow‘un genç görünümü için oyuncuyu buldu.

The Hunger Games film serisinde Donald Sutherland tarafından canlandırılan Coriolanus Snow’un gençliğini Tom Blyth canlandıracak.

Tom Blyth, Western dizisi Billy the Kid’de William H. Bonney‘i (Billy the Kid) canlandırması ile tanınıyor.

Yönetmen Francis Lawrence yaptığı açıklamada şunları söyledi,

Coriolanus Snow pek çok şeydir; hayatta kalmayı bilen, sadık bir arkadaş, acımasız bir çocuk, çabucak aşık olan bir çocuk ve özünde hırslı bir genç adam. Tom’un karakteri üstlenişi bize bu genç adamın olacağı tiranlara dönüşürkenki tüm karmaşık belirsizliklerini gösterdi.

The Ballad of Songbirds and Snakes (Kuşların ve Yılanların Şarkısı), Suzanne Collins‘in ilk Açlık Oyunları kitabındaki olaylardan altmış yıldan fazla bir süre önce geçiyor ve genç Coriolanus’u acımasız bir diktatör olmadan önce takip ediyor.

Filmin Resmi Özeti

Panem’in zalim başkanı olmadan yıllar önce, 18 yaşındaki Coriolanus Snow, gözden düşen bir zamanların gururlu ailesi olan soyu tükenmek üzere olan soyunun son umududur. 10. Açlık Oyunları hızla yaklaşırken genç Snow, 12. Bölge’nin yoksul kızı Lucy Gray Baird‘e akıl hocası atandığında telaşlanır. Lucy Gray, hasat töreni sırasında meydan okurcasına şarkı söyleyerek Panem’in tüm dikkatini çektikten sonra Snow, ihtimalleri kendi lehlerine çevirebileceğini düşünür. Şovmenlik içgüdülerini ve yeni keşfettiği politik anlayışlarını birleştiren Snow ve Lucy’nin hayatta kalmak için zamana karşı yarışı, sonunda kimin ötücü kuş kimin yılan olduğunu ortaya çıkaracak.

The Ballad of Songbirds and Snakes, 17 Kasım 2023‘te vizyona girecek.

Kaynak: TOR

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars: The Force Awakens'a Eleştirmenlerden Geçer Not Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.