Sinema Haberleri

Tersine Dungeons and Dragons Romanı, Homerooms and Hall Passes Film Oluyor!

Tom O’Donnell tarafından yazılan ve tersine Dungeons and Dragons olarak anılmaya başlanan Homerooms and Hall Passes’ın film hakları New Line Cinema tarafından satın alındı.

Haberimize konu olan Homerooms and Hall Passes, henüz yayınlanmamış bir roman. Bu yılın ekim ayında raflardaki yerini alması beklenen roman, henüz çıkmamış olmasına karşın birçok eleştirmen tarafından övgü yağmuruna tutulmaya başlandı.

Daha çıkmamış bir kitabın bu kadar ilgi çekmesi elbette film yapımcılarının da dikkatinden kaçmamış olacak. New Line Cinema, romanın film haklarını satın aldığını ve bir film projesi olarak üzerinde çalışmaya başladığını duyurdu.

Homerooms and Hall Passes’ın hikayesi cidden ilgi çekici. Briandalör isimli fantastik bir dünyada, zindanları temizleyip canavarları öldüren ve kötü büyücüleri alt eden bir parti, boş zamanlarında günümüz dünyasında orta-okula giden oyuncuların canlandırıldığı Homerooms and Hall Passess oynamaktadır. Yaşanan bir kaza sonrasında açılan portal kapısından içeri çekilip canlandırdıkları öğrencilerin rollerine büründüklerini fark ederler.

Tersine Dungeons and Dragons diye adlandırılması boşuna değilmiş.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  David Harbour'a Hellboy 3 Baskısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.