Sinema Haberleri

Teenage Mutant Ninja Turtles’ın Fragmanı Yayınlandı!

tmnt-banner

KAWABANGA! diye bağırmak istiyorum sevgili okurlar. Teenage Mutant Ninja Turtles‘ın dönüşü, fragmanı gibi muhteşem olacağa benziyor.

Tek kötü yanı filmde Megan Fox’un oynuyor oluşu. Haberimize bir göz atalım!

Kanalizyonlara hükmeden, pizza tutkunu, uzak doğu dövüş sanatları uzmanı kaplumbağalarımız geri dönüyor. Çizgi film ve çizgi roman serisi ile küçük-büyük herkes tarafından sevilen ve bilinen Teenage Mutant Ninja Turtles’a ait ilk fragman yayınlandı.tmnt-gorsel-1

Armageddon, Pearl Harbor ve Transformers serilerinden hatırlayacağımız Michael Bay’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda, Jonathan Liebesman oturuyor. Liebesman, Clash of the Titans’ın devam filmi olan Wrath of the Titans’ı çekmiş ve ilgiyi üzerine toplamıştı. Ciddi bir bütçe ayrılan filmde kendi açımdan gördüğüm tek sıkıntı Megan Fox’un April O’Neil’i canlandırıyor olması.

Judith Hoag ablamız her ne kadar yaşını başını almış olsa da, April O’Neil karakterine tam oturmuştu. Ancak Fox’un, nasıl derler (öfke yorumlarından kaçmaya çalışmak) oyunculuğunun biraz yavan ve “güzelliğinin” yapay olduğuna inanıyorum. Ama onu boş verin, TMNT yeni fragmanıyla bizi heyecanlandırmayı başardı.

Fragmana kadar ana senaryo hakkında çok fazla bir bilgiye sahip değildik. Görünen o ki, William Fichtner’ın canlandıracağı, ki hakkını sonuna kadar verecektir inanıyorum, Shredder’ın yükselişini göreceğiz.

Ninja kaplumbağalarımız, kanalizasyon sisteminde dolaşarak, kötülere karşı gizli bir savaş vermektedir. Shredder’ın yükselişiyle birlikte Leonardo, Michelangelo, Raphael ve Donatello açıktan açığa yeryüzüne çıkıp, hain Shredder’ın planlarını bozmaya çalışacak.

Son yıllarda Reboot serileri, aksiyon filminden öteye gidemiyor. Bunu Transformers’ın son filmlerinde de gördük. Michael Bay isminin olması biraz korkutsa da, yeni TMNT filminin nostaljik bir hava yakalayabileceğine inanıyorum.

İşte karşınızda New York’un en usta ninjaları:

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.