AYBABTUSinema Haberleri

Star Wars Fan Filminde Darth Vader, Palpatine’e Bakın Nasıl Meydan Okuyor

Star Wars: Revenge of the Sith’teki olaylardan sonra Darth Vader’ın İmparator Palpatine’e kin beslediğini zaten biliyoruz. Peki ya Anakin Skywalker, kendisini bir Sith Lordu’na dönüştüren Palpatine’e karşı gelseydi ne olurdu?

Star Wars serisi hayranları işte bu soruya yanıt aramak için başladıkları çalışmayı tamamlayarak Youtube’da yayınladı. Star Wars Theory kanalında paylaşılan “Vader Episode 1: Shards of the Past” videosu, birçok hayranın görmeyi umduğu sahnelerle dolu. 16 dakikalık çalışmada; Padme Amidala’nın ölümünün bedelini Palpatine’e ödetmek isteyen Vader birçok Clone Trooper’ı öldürüyor.

Hayran yapımı ilk bölümün özetinde ise şu ifadelere yer verilmiş: “Anakin Skywalker öldü. 8 ay sonra gizemli Darth Vader İmparatorluk güçlerinin başına geçti. Padme’nin kaybı ve yeni lanetli hayatı arasında kalan Vader, Order 66’dan bir Jedi ustası onu karısının mezarının da olduğu gezegenindeki tuzağa çekerken yapması gerekeni yapmalıdır.”

Efsanevi serinin hayran grubu Star Wars Theory‘nin mini dizisi son iki Star Wars filminden daha çok ilgi çekerken, çalışmanın ikinci bölümü de merakla bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix ve Wizards of the Coast, Magic: The Gathering Dizisi Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.