Sinema Haberleri

Star Wars: Episode VII’nin Adı Açıklandı

star-wars-the-force-awakens-banner

J. J. Abrams tarafından yönetilecek yeni Star Wars serisi hepimizi heyecanlandırıyor. Orijinal serinin efsane isimlerinin de boy göstereceği 7. filmin detayları yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı. Yapılan yeni bir resmi açıklamaya göre de filmin adı belirlendi.

Daha öncesinde filmin adına dair birçok söylenti çıkmıştı. The Ancient Fear, A New Dawn, Return of the Sith ve Rise of the Jedi en çok konuşulan isimlerdi. Yapılan resmi açıklamaya göre filmin ismi The Force Awakens olacak.

Açıkçası filmin ismi senaryo konusunda çok fazla bilgi vermiyor. Ancak seriyi yeniden diriltme çalışmalarına da bir gönderme olarak The Force Awakens seçilmiş olabilir. Filmin ismi konusunda yapılan seçimde biraz kolaya kaçıldığını düşünüyorum. Gerçi yeni seri hakkında tek derdimiz de bu olsun.

Şimdilik bu haber dışında bir açıklama yok. Filmin adı ile birlikte logo da Twitter üzerinden duyuruldu. J. J. Abrams, son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ile filme olan ilgiyi canlı tutuyor. Ona söylenecek laf yok. Film için hazırlanan setler, kostümler, kuklalar, uzay gemileri oldukça başarılı duruyor. Bu açıdan bakıldığında, karşımıza kötü bir film çıkacağını düşünmüyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Örümcek Adam: Örümcek Evreninde Ön Gösterimine Davetiyemiz Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.