Sinema Haberleri

Spider-Man: No Way Home’da Daha Fazla Yakın Dövüş Göreceğiz

Film hakkında demeçler veren Tom Holland, Spider-Man: No Way Home‘da serinin önceki filmlerine nazaran daha çok yakın dövüş olacağını belirtti.

Tom Holland, Spider-Man: No Way Home‘daki dövüş sahnelerinin önceki iki filminden farklı olduğunu çünkü daha fazla göğüs göğüse dövüş içerdiğinin bilgisini verdi. Far From Home‘da kimliğinin dünyaya ifşa edilmesinden sonra, Peter Parker ve Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), Peter’ın Örümcek Adam kimliğini halkın zihninden silmek için sihir kullanmaya çalışır, ancak yanlışlıkla bir dizi istenmeyecek olaylara yol açarlar.

Hayranlar, Spider-Man’in hangi versiyonunun en iyi olduğunu tartışmaya devam ederken, birçoğu Holland’ın filmlerinin çok güçlü aksiyon setlerine sahip olduğu konusunda hemfikir. Tom Holland’ın verdiği demeçte ise geçmişte olduğundan daha çok yakın dövüşe sahit olacağız gibi gözüküyor.

Tom Holland, EW ile yaptığı yeni bir röportajda , dövüş sahnelerinin önceki bölümlerden biraz farklı olabileceğini ortaya koyuyor. Hollanda, içinde kavga sahneleri göre No Way Home “özelliği çok daha fazla göğüs göğüse dövüş” ve “olan çok daha dövüş sanatlarını ve örümceğin reflekslerini kullanacağı sahneler” izleyeceğimizi öğrendik. Yaklaşan üçüncü filmi ile potansiyel olarak Holland’nın tam olarak Örümcek-Adam oluşuna ve Tony Stark ya da Dr. Strange gibi karakterlerin çaylağından gerçek bir Yenilmez oluşunun son evresini görecek gibiyiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dune Filminin Gösterim Tarihi Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.