Sinema Haberleri

Spider-Man: Across the Spider-Verse’in İlk 15 Dakikası Yayınlandı, Devam Filminin Adı da Belli Oldu

Sony Pictures, CinemaCon‘da Spider-Man: Across the Spider-Verse filminin ilk 15 dakikasını yayınladı. Ayrıca devam filminin adı da duyuruldu.

Miles Morales‘in çoklu evrende Gwen Stacy ve yeni bir takımla güçlerini birleştireceği Spider-Man Across the Spider-Verse‘in gösterim tarihi 8 ay ertelenmiş ve 2 Haziran 2023 olarak belirlenmişti. Bugüne kadar Spider-Man: Across the Spider-Verse – Part II olarak bahsedilen ikinci filmin adı da Spider-Man: Beyond the Spider-Verse oldu. Spider-Man: Beyond the Spider-Verse ise şu an için 29 Mart 2024 tarihine yerini ayırdı.

CinemaCon‘da ilk 15 dakikası yayınlanan Spider-Man: Across the Spider-Verse‘te; Shameik Moore ve Hailee Steinfeld, Miles Morales/Spider-Man ve Gwen Stacy/Spider-Gwen rollerine geri dönerken, Issa Rae‘nin Jessica Drew/Spider-Woman‘ı da ikiliye katılıyor.

Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin K. Thompson üçlüsünün yönettiği filmin ilki olan Spider-Man: Into the Spider-Verse gişe rekorları kırmakla kalmamış, 2019 En iyi Animasyon Filmi Oscar‘ını kazanmıştı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  PlayStation 5'e Çıkacak Oyunlarda Türkçe Dil Desteği Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.