Sinema Haberleri

Sony’den Yeni Marvel Filmi Latin Rüzgarıyla Geliyor: El Muerto!

Sony Pictures, CinemaCon etkinliğinde yeni Marvel filmi El Muerto‘yu duyurdu. Üstelik yapımın başrol oyuncusu da belli oldu.

CinemaCon‘da Spider-Man Beyond the Spider-Verse, Venom 3 ve Ghostbusters 5 gibi yapımlardan haberler veren Sony, Spider-Man evreninden yepyeni bir projeyi de tanıttı. Geliştirilen yeni yapım Marvel karakterlerinde El Muerto‘yu çizgi roman dünyasından sinemaya taşıyacak.

Latin karakterin ilk kez kendi filmine kavuşacağı yapımda başrolü ise Bad Bunny/Benito Antonio Martinez oynayacak. Bullet Train‘de de rol alan aktör ve şarkıcı Bad Bunny, hayat vereceği Marvel karakteri için oldukça heyecanlı ve iddialı: “El Muerto’yu hayata getirmek inanılmaz ve çok heyecanlı. benim için mükemmel bir rol ve filmi epik olacak.”

“Süper güçlü güreşçi el Muerto’nun güçleri ve maskesi nesilden nesile aktarıldı. Her güreşçi, hayatta kalabilmek ve güçlerini koruyabilmek için kendilerini baskıcı el Dorado’ya kanıtlamak zorundaydı. Marcus Estrada, oğlu Juan Carlos’u el Dorado’ya sunduğunda, Juan Carlos dehşet içinde sindi, onunla savaşmak istemedi. Marcus Estrada, Juan Carlos’u kurtarmak için hayatını feda etti. El Dorado, babasının cesaretine saygısından dolayı Juan Carlos’a seyahat etmesi, cesur biri haline dönüşmesi ve ardından maskeli bir güreşçiyle düello yapıp maskesini düşürmesi için on yıl verdi.”

Bu arada karakterin çizgi roman serilerinde Spider-Man ile bir tarihi var ancak, Örümcek Adam‘ın El Muerto filminde ortaya çıkması beklenmiyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.