Sinema Haberleri

Simon Pegg, Star Trek Filmlerinin Geleceği Hakkında Konuştu

Yenilenmiş Star Trek film serisinin yıldızlarından ve Geek dünyasının efsanevi isimlerinden Simon Pegg, Star Trek filmlerinin gidişatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Star Trek serisi, J. J. Abrams elinde 2009 yılında yeniden beyaz perdeye yansıtılmıştı. Hem orijinal kısma sadık kaldığından hem de Atılgan ile yeni maceralara ışık hızında yolculuk edildiğinden dolayı, sıkı hayranlar tarafından bile güzel bir film olarak nitelendirilmişti. Sonrasında Into Darkness (2013) ve Beyond (2016) filmleri gelmiş ve seri sessizliğe bürünmüştü.

Bu süreçte Star Trek tamamen kapalı bir kutu haline gelmedi elbette. Discovery ve Picard dizileriyle de hayranlarını beslemeye devam etti. Ancak beyaz perdede yeni bir Star Trek filmi yoktu. Hatta bir dönem Quentin Tarantino’nun çekeceği bir Star Trek filminden bahsedilmiş ancak söylentiler oradan oraya sekip durmuştu.

İlgili Makaleler

Yeni serinin dördüncü filminin iptal edildiğine dair bazı bilgiler geçen yıl içerisinde su yüzüne çıkmıştı. Ancak filmin yönetmeni olarak seçilen Noah Hawley’in, yoğun iş takvimi yüzünden çekimlere başlanmadığı iddia edilmişti. Aradan geçen zamanda da bir gelişme olmayınca filmin iptal edildiğine dair söylentiler de haliyle güçlendi.

Geçtiğimiz günlerde Collider’a katılan Simon Pegg, bu söylentilere cevap verdi. Ünlü oyuncu, serinin oyuncuları ve yeni yönetmen Noah Hawley ile temas halinde olduklarını ancak filmle ilgili bir gelişme olmadığını da dile getirdi.

Pegg, “Eğer yeni bir film yapmak isterlerse hepimiz bu şansın üzerine atlardık. Tüm çalışma arkadaşlarımı ve o filmleri yapmayı özledim. Fakat ne olacağını bilmiyorum. Noah Hawley’in projesinden bahsediliyor ama belki de olmayacaktır. Ben de neler olacağını bilmeyen taraftayım. Yani herkes gibi kötümser düşünüyorum” sözlerine yer verdi.

Umarız Paramount Pictures seriyi bu şekilde sessiz sedasız sonlandırmaz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Marvel'ın Yeni Shang-Chi Filmi'nin Iron Man Filmleriyle Ne Tür Bir Bağlantısı Var?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.