AYBABTUSinema Haberleri

Silver Surfer’ın Solo Filmi Geliyor!

Kozmosun en hızlı elçisi beyaz perdeye dönüyor. Fox’un, Marvel’ın kozmik güçleri olan süper kahramanı Silver Surfer’ın solo filmi için çalışmalara başladığı belirtildi.

Son günlerin büyük sürprizi bu olsa gerek! İlk kez Dünyaların Yokedicisi Galactus‘un elçisi olarak karşımıza çıkan Silver Surfer (Gümüş Sörfçü), beyazperdede yerini alacak süper kahramanlar arasına katılıyor. Haber sadece bununla da kalmıyor. Çizgi roman yazarı ve Daredevil serisinin yazarlarından Brian K. Vaughn, Silver Surfer’ın senaryosunu kaleme alacak.

THR’ın verdiği bilgiye göre; Fox’un birçok ‘gizli’ projesinden biri galaksileri ışık hızında gezen Silver Surfer. Karakterin solo filminin senaryosunun “Saatte 100 mil hızla gidiyoruz” diyen Brian K. Vaughn’a emanet olması iyi bir çalışma bekleyeceğimizin garantisi gibi…

Disney satışının ardından projelerini durdurmak bir yana tüm hızıyla devam eden Fox’un bu aralar; Tim Miller ve Brian Michael Bendis ile Kitty Pryde filmi, Noah Hawley ile Doctor Doom filmi, Drew Goddard ile de X-Force filmi üzerinde çalıştığını da hatırlatalım.

Kozmik Güçleri ile Silver Surfer

Gerçek adı Norrin Radd olan Silver Surfer (Gümüş Sörfçü), uzay gemileriyle yarışacak hızda olan sörf tahtası üzerinde Yıldızları ve Dünya’yı dolaşmaktadır. Suç ve vahşetin olmadığı sakin bir gezegen olan Zenn-La’da yaşayan Norrin Radd, gezegenini tehdit eden Dünyaların Yokedicisi Galactus‘a gönderilir. Galactus, Norrin’in elçisi olması karşılığında gezegeni paylaşmayı kabul eder. Galactus’un kozmik gücünün bir kısmını alan Norrin Gümüş Sörfçü’ye dönüşür ve yolu Dünya’ya düşer ve Fantastic Four (Fantastik Dörtlü) ile karşı karşıya gelir.

Silver Surfer’ı beyaz perdede ilk kez 2007 yılındaki Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (Fantastik Dörtlü: Gümüş Sörfçü’nün Yükselişi) filminde izlemiştik.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İzlemeniz Gereken Yılbaşı Temalı Fantastik Filmler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.