Sinema HaberleriVideo Galeri

Shazam! Fury of the Gods Filminden Yeni Fragman

Son zamanlarda DC Universe’te ortalık çok karışıktı ama Shazam! Fury of the Gods planlandığı şekilde vizyona girecek. Ejderha ve yaratıklarla dolu filmden yeni fragman yayınlandı.

Warner Bros. yayınladığı fragmanda sadece Zachary Levi’nin Shazam karakterini değil, aynı zamanda Helen Mirren’ın canlandırdığı Hespera karakterini de izleyici ile buluşturan yeni bir fragman yayınladı.

YouTube player

Fragman ortalığın karışmasıyla başlıyor. Eski tanrılardan bazıları, Billy Batson (Levi) ve arkadaşlarının Shazam! güçlerini elinden almak üzere Dünya’ya geliyor. Shazam, Khaleesi adını verdiği bir ejderhayla savaşırken Helen Mirren (Hespera) ve Mirren’ın karakteriyle arkadaş olan başka bir tanrıyı oynayan Lucy Liu (Kalypso) tarafından fazlaca dövülürken işler oldukça destansı bir hal alıyor.

İşte filmin resmi özeti:

Sihirli kelime “SHAZAM!”ı söyledikten sonra yetişkin süper kahraman ikinci kişiliği Shazam’a dönüşen genç Billy Batson‘ın hikayesine Fury of the Gods (Tanrıların Öfkesi) ile devam ediyor.

Shazam! Fury of the Gods

Tanrıların güçleri bahşedilen Billy Batson ve koruyucu arkadaşları, yetişkin süper kahraman alter-egolarına sahip olarak gençlik hayatıyla nasıl denge kuracaklarını hâlâ öğreniyorlar. O sırada antik tanrıların intikamcı üçlüsü olan Atlas’ın Kızları, uzun zaman önce kendilerinden çalınan büyüyü aramak için Dünya’ya geldiklerinde, Billy -diğer adıyla Shazam- ve dostları, dünyasının kaderi için onlarla savaşmak zorunda kalıyor.

Shazam! Fury of the Gods‘ın yönetmenliğini David F. Sandberg (Shazam!, Annabelle: Creation) ve yapımcılığını sadece Aquaman ve The Suicide Squad’da birlikte çalışmakla kalmayan, aynı zamanda James Gunn ile birlikte yapılacak her şeye öncülük eden Peter Safran üstleniyor.

Filmde Levi, Mirren ve Liu’nun yanı sıra Rachel Zegler (West Side Story), Billy Batson rolünde Asher Angel; Freddy Freeman rolünde Jack Dylan Grazer (It: Chapter Two); Süper Kahraman Freddy rolünde Adam Brody; Süper Kahraman Eugene rolünde Ross Butler; Süper Kahraman Darla rolünde Meagan Good; Süper Kahraman Pedro rolünde D.J. Cotrona; Mary Bromfield / Süper Kahraman Mary rolünde Grace Caroline Currey; Darla Dudley rolünde Faithe Herman; Eugene Choi rolünde Ian Chen; Pedro Peña rolünde Jovan Armand; Rosa Vasquez rolünde Marta Milans; Victor Vasquez rolünde Cooper Andrews ve Sihirbaz rolünde Djimon Hounsou rol alıyor.

Shazam! Fury of the Gods filmi 17 Mart’ta sinemalarda olacak.

Kaynak: Youtube

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.