Sinema Haberleri

Senaryosu Hazır Olan Gremlinler 3 Filmi Yine Kuklalarla Çekilecek

80’lerin sinema klasikleri arasına giren Gremlinler‘in yıllardır beklenen 3. filminden haber var. Serinin yazarı Chris Columbus, senaryosu çoktan hazır olan yapımın hakları üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Yazıp yönettiği The Christmast Chronicles 2 filminin tanıtım etkinlikleri kapsamında Collider‘a röportaj veren Chris Columbus, Gremlinler 3 filminin yapılıp yapılmayacağı sorusuna cevaben senaryonun hazır olduğunu ve CGI yerine kuklaları tercih edeceğini söyledi.

Joe Dante‘nin yönettiği Gremlinler 1 ve 2 yapımlarını yazan Columbus, uzun süredir çekmek istediği 3. film için, “Yapmayı çok isterim. Senaryoyu yazdım yani ortada bir senaryo var. Şu an hakları üzerinde çalışıyoruz ve film için en iyi zamanı bulmaya çalışıyoruz. Filmi yine aynı şekilde, CGI yerine kuklalarla yapmayı tercih ederim. İlk Gremlinler filminde bir stop-motion sahnemiz vardı ancak Gremlinler 3’te çok fazla CGI kullanmayı düşünmüyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Senaryoyu elinde bulunduran Columbus‘un bu kez yönetmen koltuğuna oturması da kaçınılmaz gibi görünüyor. Warner Bros. ile görüşmelerini sürdüren Columbus, daha önce 3. filmin daha karanlık ve cesur olacağını açıklamıştı. Öte yandan Warner Bros.‘un HBO Max için Secrets of the Mogwai adlı çizgi film serisini geliştirdiğini hatırlatalım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.