Sinema Haberleri

Raven’s Hollow Filminin Fragmanı Yayınlandı

Edgar Allan Poe‘nun gençliğini yazarın öykülerinin geçtiği evrene yollayan korku filmi Raven’s Hollow 22 Eylül‘de yayınlanacak. Shudder filmin ilk fragmanını yayınladı.

Raven’s Hollow, genç Edgar Allan Poe’nun da içlerinde olduğu 5 kişilik çırak grubunun aldığı gizem çözme eğitimini anlatıyor. Çıraklar öğrendiklerini test etmek için unutulmuş bir kasabaya yolculuk ediyor. Ancak burada karşılaştıkları gizem beklediklerinden çok daha karanlık çıkıyor. Zira kasaba halkı topraklarında gezen büyük bir kötülüğü sır gibi saklıyormuş meğer.

Daha detaylı bir bilgi veremediğim için üzgünüm. Fakat senaryoya dair yalnızca bu üstü kapalı bilgileri paylaştılar.

Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Edgar Allan Poe’nun gençliğini William Moseley canlandırıyor. Moseley’i daha önce Narnia Günlükleri serisinde Pevensie kardeşlerin abisi Peter rolünde izlemiştik.

Moseley dışında kadrodaki en ünlü isim David Hayman. Hayman da filmde Dr. Garrett karakteriyle karşımızda olacak. Yani oyuncu kadrosunun yıldızlardan oluştuğunu söylemek doğru olmaz. Ancak yine de fragmanıyla ilgi çekmeyi başarıyor. Ne dersiniz?

Yönetmen koltuğunda Christoper Hatton oturuyor. Senaryoyu da Chuck Reeves ile birlikte yazıyorlar.

Film, normalde Amazon Prime Video üzerinden üyelik satan ama ülkemizde erişime açık olmayan yayın platformu Shudder’da yayınlanacak. Zaten film direkt Shudder’ın orijinal yapımı. Ancak ülkemizde filmi nasıl izleyebileceğimiz henüz belli değil.

Diğer bir Poe uyarlaması olan The Fall of the House of Usher dizisinde de hazırlıklar devam ediyor. Mark Hamill o diziyle meşgul olduğu için Star Wars kutlamalarına dahil olamamıştı. Ayrıca dizide önemli bir rolü olan Frank Langella da setteki uygunsuz davranışları sebebiyle diziden kovuldu. Dolayısıyla diziden yeni haberler duymak için biraz daha beklemek gerekecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.