Sinema Haberleri

Quentin Tarantino’dan Süper Kahraman Filmlerine Dair Açıklamalar

Quentin Tarantino

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino, bir Luke Cage filminin kıyısından dönmüş.

Sinema dünyasının adı çıkmış ‘’süper geek’’lerinden Quentin Tarantino’nun geçmiş yıllarda bir çizgi roman uyarlaması süper kahraman filmi çekmeyi planlaması ve bu projede oldukça ilerlemesi sizi şaşırtmasa gerek. Ancak ünlü yönetmenin seçtiği süper kahraman sizi şaşırtabilir.

Luke Cage
Luke Cage

Çocukluktan beri süper kahramanlara yoğun ilgi besleyen ve pek çok projesinde göndermeler yapan yönetmenin söylediklerine göre yazıp yönettiği ikinci filminin ‘’Luke Cage:  Hero For Hire’’ olmasından son anda vazgeçilmiş.

‘’Reservoir Dogs’tan sonra, tüm dikkatimi Luke Cage: Hero For Hire filminde topladım,’’ diyen Tarantino, projenin gerçekleşmemesini ise ‘’Ed Pressman ile bu proje hakkında konuşuyorduk. Laurence Fishburne’ün, Luke Cage’i oynamaktan memnun olacağını söyledim ve Pressman bu fikri çok beğendi. Ancak daha sonra Pulp Fiction’ın senaryosunu bitirdim,’’ diyerek açıklıyor.

Belki de bu haber 2015’te sinemalara ‘’Killer Crow’’ projesiyle geri dönecek olan Tarantino’nun bir sonraki projesine dair bize bir takım bilgiler verebilir. Ancak daha sonrasındaysa usta yönetmen, gelecek yıllarla ilgili: ‘’Eğer bir daha böyle bir işe kalkışırsam, kendi yarattığım bir süper kahramanın filmini çekmek isterim,’’ açıklamasında bulunuyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.