Sinema Haberleri

Netflix Christopher Nolan’ın Bir Sonraki Filmini Satın Almak İstiyor

Netflix orijinal film sorumlusu Scott Stuber Christopher Nolan’ın bundan sonra çekeceği filmlerin Netflix üzerinden yayınlanması için ”Elimden gelen her şeyi yapacağım’‘ dedi.

2017 yılında meşhur film yönetmeni Christopher Nolan, Netflix için asla bir film yapmayacağını kesin bir dille belirtmiş ve yayın strajesini ”akılsız” olarak nitelendirmişti. Fakat geçen dört sene içinde çok şey değişti ve Netflix film şefi Scott Stuber, Nolan’ın bir sonraki filmini yayınlamak için can atıyor gibi duruyor.

Nolan 2017’de yaptığı açıklamalar için özür dilemiş ama aynı gün hem sinemalarda hem de platformlarda film yayınlama strajesini kendi filmleri için yapmayacağı belirtmişti. Tüm bu olaylar olurken Nolan’ın senelerini geçirdiği ve yuvası olarak gördüğüm Warner Bros. tam da bunu yaptı ve 2021 yılında yayınlayacağı bazı büyük filmlerini aynı gün hem sinemalara hem de HBO Max üzerinden yayınlanacağını duyurmuştu. Bu duyurudan sonra Nolan 2002 yılından beri beraber çalıştığı Warner Bros’u sert bir şekilde eleştirmişti.

Tüm Hollywood Nolan’ın Çalışacağı Stüdyoyu Merak Ediyor

Şu anda Hollywood’daki en büyük sorunlardan biri, Christopher Nolan’ın bir sonraki filmini Warner Bros’ta çekip çekmeyeceği. Nolan yaklaşılık 20 senenin ardından stüdyo değiştirmeye karar verirse Netflix onu yakalamak için bekliyor.

Scott Stuber kısa süre önce Varieyt’e verdiği konuşmada ”O inanılmaz bir film yapımcısı. Yapabileceğim her şeyi yapacağım. Bu işte sıfır egoya sahip olmanız gerektiğini öğrendim. Yumruk yedim, yere yığıldım ve tekrar ayağa kalktım.” diye belirtti. Nolan’ın gelecek planı ne olacak halen belirsiz.

Netflix istediğini alacak mi? Nolan yuvasını terk edecek mi? Şu anlık tek bildiğimiz Nolan’dan bir şeyler izlemek istediğimiz bakalım gelecekte bizleri nasıl projeler bekliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  George Miller, Mad Max: Fury Road Devam Filmi İçin Yeşil Işık Yaktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.