Sinema Haberleri

Michael Keaton, Marvel’ın Gizemli Vulture Planı İçin Kamera Karşısında

Michael Keaton, Marvel ile ilgili bir proje için “Vulture ekipmanlarını” tekrar ortaya çıkardığını ve yeni kayıtlar için işe geri döndüğünü söylüyor ancak bunun hangi proje olduğu konusunda olduğuna dair hala bir açıklama yapmadı.

Michael Keaton, gizemli bir Marvel projesi için Vulture rolünü bir kez daha oynayacak. Daha önce Keaton, 2017’de Spider-Man: Homecoming‘de baş kötü rolüyle karşımıza çıkmıştı. Oyuncu daha yakın zamanda Morbius‘un fragmanında da boy gösterdi ve MCU ile Sony‘nin Marvel evreni arasında güçlü bir bağlantı sağladı. Görünüşe göre Michael Keaton, ikonik süper kötü adam olarak daha fazla sahne çekmek için işe geri döndü.

Geçtiğimiz günlerde Michael Keaton, Jimmy Kimmel Liveda Morbius‘la olan ilişkisi hakkında konuştu. Ayrı bir film evrenine geçmenin nasıl bir şey olduğundan ve film yapımcılarının ona hikayelerin nasıl bağlantılı olacağını açıklamaya çalıştıklarında ilk başta ne kadar kafa karıştırıcı olduğundan bahsetti. Görünüşe göre Keaton‘ın da perdenin bu tarafındaki bizler gibi gayet kafası karışık durumda.

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed Filmi Yönetmenini Buldu!

Michael Keaton, çabuk öğrenen biri olduğunu ve bu nedenle dolayı oldukça çabuk kavradığını söylüyor. Daha sonra Vulture olarak daha fazla sahne çekmeye hazırlandığının da müjdesini verdi. Ancak bunun hangi proje için olduğunu söylemedi. MorbiusSpider-Man: No Way HomeDoctor Strange in the Multiverse of Madness veya tamamen başka bir Marvel projesi ile ilgili yeniden çekimler için olabilir mi? Söylemesi zor, ama her durumda, Örümcek Adam evreninde Vulture olarak Michael Keaton‘dan daha bir çok şey göreceğiz .

Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık 2021’de vizyona girecek ancak şu anda Keaton‘ın bu filmde yer alacağına dair bir belirti olmasa da bu oldukça olası. 28 Ocak 2022’de vizyona girecek olan Morbius‘ta kesinlikle Vulture olarak karşımıza gelecek lakin bu bir cameo şeklinde mi yoksa geniş bir rol mü, bunu beyaz perdede göreceğiz.

Sizce Vulture‘ın origin hikayesini ele alan bir sezonluk dizi görme ihtimalimiz var mı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons Filminin Çekimlerine Başlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.