Sinema Haberleri

Matrix 4 Setine, John Wick Ekibinden Destek Geldi

Keanu Reeves ile yıllardır dövüş sanatları kareografisi konusunda çalışan ikili Chad Stahelski ve David Leitch, Matrix 4 filmi için yardıma gelmiş.

John Wick serisinin arkasındaki isimler Chad Stahelski ve David Leitch, Matrix 4’ün çekimlerine desteğe geldikleri yönündeki söylentileri doğruladı.

Daha öncesinde Matrix serisini ilk filminde Reeves’e yardımcı olan ikili yıllar içerisinde Hollywood’daki basamakları tırmanmayı başarmıştı. Şimdiyse tekrar işi öğrendikleri yere geri döndüler.

İkiliden Stahelski’nin açıklamasına göre, “Yaptığımız iş daha çok kareografilerin, kreatif ayağını netleştirmek, destekleyici unsurlarını ortaya çıkarmakla alakalı. Bizden, koreografi ve çalışanların fiziksel antrenmanlarının bir kısmında yardımcı olmamız istendi. Şimdilik ben bir sahnenin bir bölümüne yardım ediyorum, sanırım David de başka bir sahne için yardımcı oluyor.” sözlerine yer verdi.

Geçtiğimiz aylarda, özellikle COVID-19 salgını öncesinde Matrix 4’ün çekimleriyle alakalı bazı görüntüler sızdırılmıştı. Karantina döneminden kaynaklı çekimlerin durdurulmasından dolayı yeni filmlerin gidişatından da bir haber olmuştuk. Ancak anlaşılan o ki, kapalı kapılar arkasında yeni Matrix filmi için çalışmalar sürdülüyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Disney, Digimon Filmi Çekmeyi Planlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.