Sinema Haberleri

Marvel Filmlerinin Yeni Vizyon Tarihleri Açıklandı

Bir süredir sesi soluğu çıkmayan Marvel filmlerinin devam serilerinin yeni vizyon tarihleri ortaya çıktı. Korktuğumuz kadar çok büyük gecikmeler yok.

Disney kanatları altındaki Marvel Sinematik Evreni’ninden bir süredir ses seda çıkmıyor. En son geçtiğimiz yaz aylarında Spider-Man: Far From Home vizyona girmiş sonrasında da sular durulmuştu.

Bu fazlar arasında biraz soluklanmak için verilmiş bir araydı. Eh, haliyle dünyayı çepeçevre saran COVID-19 salgınının da etkisi filmlerin ertelenmesi için gerekli bir sebepti.

İlgili Makaleler

Yeni vizyon tarihleri açıklanan filmler Doctor Strange, Spider-Man 3 ve Thor: Love and Thunder oldu.

Sam Raimi’nin yönettiği Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi 5 Kasım 2021 tarihinden, 25 Mart 2022 tarihine ertelendi. Disney ve Sony’nin arasını bozan Spider-Man 3 ise 16 Temmuz 2021’den, 5 Kasım 2021 tarihine ertelendi. Bu filmde Dr. Strange’e de bolca gönderme olacağı söyleniyor. Bahsetmeden de geçmeyelim.

Marvel, 4. Evre Filmlerini Erteledi

Taika Waititi’nin ikinci kez yönetmen koltuğuna oturacağı Thor serisinin üçüncü filmi Love and Thunder ise 11 Şubat 2022 tarihinden, 18 Şubat 2022 tarihine ertelendi.

Şimdi tarihler 2021-22 diye gidiyor, siz de “Yahu Özay büyük gecikme yok dedin. Kandırma bizi” diyeceksiniz; biliyorum. Hemen tırpanlar ve meşalelerle Frpnet Genel Karargahı’nı basmanıza gerek yok. Zaten bu filmlerin vizyon tarihleri birkaç ay öncesinde duyurulmuştu. Gördüğünüz üzere de çok fazla iteleme yok. Bir tek Dr. Strange’in vizyon tarihi Spider-Man 3 ile değiştirilmiş o kadar.

Elbette bu serilere paralel olarak Disney+ üzerinde de birçok yeni Marvel dizisi başlayacak. Onların da 2021 yılı itibariyle karşımıza çıkacağını unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harley Quinn ve Joker Kavga Ederken Göründü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.