Sinema Haberleri

Marvel, Black Panther’in Orijin Hikayesini Anlatmayacak

Marvel yapımcısı Nate Moore, T’Challa’nın orijin hikayesini anlatmaktansa Black Panther hikayesinin ilginç kısımlarına derinlemesine dalmak istediğini söyledi. Chadwick Boseman’ın canlandırdığı T’Challa karakteri ilk kez geçtiğimiz sene Captain America: Civil War ile çizgi roman sayfalarından beyaz perdeye taşındı.

T’Challa, Civil War’da başarılı bir şekilde izleyiciye tanıtılmasının yanı sıra Iron Man ve Captain America arasındaki çatışmada da önemli bir rol oynadı. Hikayeyi sadece Tony ve Steve’in hikayesi olmaktan çıkardı. Ayrıca film boyunca sadece Black Panther olmakla kalmayıp Wakanda Kralı olmanın sorumluluklarını da yerine getirerek kendi zorlu yolculuğuna başladı.

Moore, Complex’e verdiği röportajda gelecek yıl izleyeceğimiz Black Panther hakkında konuştu.

İnsanlar daha önce Civil War’da Black Panther ile tanıştığı için orijin hikayesini anlatmamıza gerek kalmayacak. Black Panther, Civil War olaylarının hemen sonrasında gerçekleşecek. Babasının ölümüyle birlikte T’Challa hükümdar olarak Wakanda’ya döndü. T’Challa hiçbir zaman kral olmak istememişti çünkü babasının uzun yıllar boyunca orada kalacağını düşünüyordu. Babasının ölümü T’Challa için bir dönüm noktası olacak ve dünyası değişmeye devam ettikçe onu tanıyacağız.

Civil War’da filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo ile senaryo yazarları Christopher ve Stephen McFeely, T’Challa’nın hikayesine başarılı bir şekilde değindiler. Yaklaşan solo filmde T’Challa’yı hem Black Panther hem de halkının gerçek lideri olarak göreceğiz.

Black Panther filminden yayınlanan ilk fragman da aşağıda:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Marvels Çekimleri Başladı, Brie Larson Film Hakkında Konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.