Sinema Haberleri

Lady Gaga, Joker 2 Filminde Harley Quinn’i Canlandırabilir

Joaquin Phoenix, müzikal olarak ekranlara taşınması olası Joker devam filminde Lady Gaga ile rol alabilir. Lady Gaga, Harley Quinn olarak karşımıza çıkabilir.

Joker: Folie à deux çalışma başlığı altında geliştirilmeye başlayan Joker 2‘nin kadrosuna katılmak için ünlü müzisyenle görüşmelerde bulunduğu açıklandı. Daha önce de filmlerde başarı yakalayan müzisyen Lady Gaga‘nın Joker 2 filminde rol almak için erken görüşmelerde bulunduğunu bildirdi. Bu görüşmeler işe yararsa Lady Gaga, DCEU’da Margot Robbie‘nin canlandırdığı süper kötü Harley Quinn‘in yeni bir enkarnasyonu olarak oynayacak.

Açıklamalara göre Joker 2, orijinal film olan karanlık dramayla tam bir tezat oluşturan bir müzikal olarak geliştiriliyor. Bu, oyunculuk ve müzikte kanıtlanmış başarısı göz önüne alındığında, Gaga’nın neden Harley Quinn‘i oynamak için listenin başında olduğunu açıklayabilir.

Kısa süre önce Todd Phillips, Joker 2’nin aylarca süren söylentilerin ardından nihayet geliştirildiğini doğruladı. Senaryonun kapak sayfasının bir resmini sosyal medyada yayınladı ve “Folie à deux” ifadesini yani iki veya daha fazla kişiyi etkileyen bir zihinsel bozukluğa atıfta bulundu. Başlık, filmde iki farklı Joker olabileceği yönünde spekülasyonlara yol açarken, diğerleri bunun Harley Quinn’in tanıtılacağı anlamına gelebileceğini teorileştirdi.

Joker 2, Sevilen Bir Başka Batman Kötüsünü Barındırabilir

Joker, Arthur Fleck‘in bir psikiyatri hastanesinde kilitli kalmasıyla sona ermişti ve sahne kesinlikle ikinci film için bir başlangıç sahnesi olarak planlanmıştı. Harley Quinn ilk olarak Batman: The Animated Series‘de Arkham Asylum’da Joker tarafından kendisine aşık olması ve kaçışını kolaylaştırması için manipüle edilen bir psikiyatrist olarak tanıtıldı. Joker 2’nin karakter için aynı başlangıç ​​hikayesini mi kullanacağı yoksa Todd Phillips’in Harley için tamamen farklı bir planı olup olmadığı belli değil.

Lady Gaga, “Just Dance”, “Poker Face”, “Born This Way” ve daha birçokları dahil olmak üzere liste başı hitleriyle dünya çapında tanınan bir müzisyen. O zamandan beri, hit film A Star Is Born‘da oynadığı rolle oyunculuk becerileriyle eleştirmenleri etkiledi, Oscar’larda En İyi Kadın Oyuncu adaylığı ve film müziğinde yer alan “Shallow” için En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazandı. Daha yakın zamanda Gaga, Ridley Scott filmi House of Gucci‘de Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons ve Al Pacino ile birlikte başrol oynadı.

Lady Gaga, Harley Quinn rolüne yakışır mı? Ne dersiniz?

Kaynak: MovieWeb

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.