Sinema Haberleri

Justice League Dark Çekimleri 2016’da Başlıyor Mu?

justice-league-dark-banner

Justice League Dark filmi bu senenin başında daha yapım aşaması bile başlamadan bir tümseğe takılıp tökezlemişti. Yönetmen Guillermo del Toro‘nun projeden ayrılmasıyla filmin tamamen rafa kaldırıldığı söylentileri ortalıkta kol gezmeye başlamıştı.

Öyle görünüyor ki Justice League Dark filmi silkelenip kendine gelmiş.

İlgili Makaleler

Tracking Board’un haberine göre, Warner Bros. için proje hâlâ hayatta ve yapımcı Scott Rudin‘in gözetiminde ilerliyor. Rudin’in süper kahraman filmleri mecrasında pek tecrübesinin olduğunu söyleyemeyiz fakat yapımcı 80’lerde başlayan kariyeri boyunca Clueless, Moneyball, The Truman Show ve Team America gibi birçok farklı, ilginç ve başarılı projenin üstesinden gelmiş.

Rudin’in gözetiminde, Justice League Dark Warner Bros. için bir öncelik haline gelmiş durumda ve çekimlerin 2016‘da başlaması bekleniyor. Yönetmen koltuğuna kimin oturacağı şu an için bir muamma fakat filmin eski yönetmeni ve senaryo taslağının yazarı del Toro, yönetmen olmasa bile projede yapımcı olarak yer alacak.

justice-league-dark

Ayrıca John Constantine’in liderliğini üstlendiği, Swamp Thing ve Deadman gibi isimlerin yer aldığı, Dark Universe kahramanlarından oluşan topluluğun filmi, doğası gereği kendisine kıyasla daha “aydınlık” bir grup olan Justice League filmlerinden daha farklı bir çizgide ilerleyecek. Fakat ileri bir noktada iki takımın buluşması da mümkün.

Çekimlerin başlamasına birkaç ay kalmış olma ihtimali oldukça yüksekken, hala yeni yönetmenin kim olacağını öğrenmemiş olmamız endişe verici. Eğer söylentiler doğruysa, konu hakkında resmi bir açıklama önümüzdeki haftalarda yapılacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Batman: The Killing Joke Animasyonundan İlk Resmi Uzun Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.