Sinema Haberleri

Hellboy’un Gösterim Tarihi Ertelendi

David Harbour‘ın başrolde oynayacağı yeni Hellboy uyarlamasını bekleyenlere kötü bir haberimiz var. Neil Marshall‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmin gösterim tarihi 3 ay ertelendi.

Daha önce 11 Ocak 2019 olarak duyurulan vizyon tarihi 12 Nisan 2019 olarak değiştirildi.

İlgili Makaleler

Lionsgate yapımı Hellboy uyarlamasında; başrol oyuncusu David Harbour’a Profesör Broom olarak Ian McShane, Nimue rolünde Milla Jovovich, Ganeida karakteri ile Penelope Mitchell ve Başkan Ben Daimio rolünde Daniel Dae Kim eşlik ediyor.

Hellboy’un İngiltere’ye gidişini ele alan yapımda; kırmızı kahramanımız Milla Jovovich’in canlandıracağı Blood Queen Nimue’yi yenmek zorunda! Ancak ikilinin savaşı dünyanın sonunu getirebilir. Hellboy’un umutsuzca geri döndürmeye çalıştığı kader karşısında yapacaklarını ne zaman izleyeceğimizi ise henüz bilmiyoruz.

Gösterim tarihi açıklanmayan yeni uyarlama üzerinde çalıştıklarını belirten Hellboy serisinin yaratıcısı Mike Mignola, filmden bahsederken Marvel ve DC yapımlarına gönderme yaptı: “Farklı bir şey deniyoruz. Biliyorum Marvel ve DC super kahraman filmleri var: Büyük takımın kostümlü üyeleri, etrafta koşturup dünyayı büyük kozmik şeylerden kurtarıyorlar. Bir de Hellboy var. Hellboy hiç bir zaman bu çeşit bir süper kahraman hissi vermedi. Hellboy’un yeniden uyarlaması daha çok folklorik, mitolojik ve korku türünde olacak ve büyük takımın elindeki tüm silahlarla savaşa koşması gibi şeyler olmayacak” dedi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.