Sinema Haberleri

Harley Quinn Bu Kez Kızlar Çetesi İle Karşımıza Çıkacak

Suicide Squad’da Harley Quinn rolünde izlediğimiz Margot Robbie, DC’nin “Birds of Prey” filmini yaş sınırlaması olan (R-Rated) kızlar çetesi filmi olarak tanımladı. Oyuncu Margot Robbie, DC’nin “Birds of Prey” filmi için Harley Quinn rolüne geri dönüyor. Başında Yönetmen Cathy Yan‘ın olduğu filmin senaryosunu Bumblebee’nin de senaristi olan Christina Hodson yazıyor.

Film hakkında fazla bilgi açıklanmasa da Batgirl, Black Canary ve Lady Blackhawk gibi karakterleri içinde barındıracağını biliyoruz. Collider’e konuşarak DC hayranlarını film hakkında biraz aydınlatan Margot Robbie, Birds of Prey‘in kızlardan oluşan bir çeteyi konu alacağını belirterek şunları söyledi: “Harley’nin de içinde bulunduğu kız çetesi fikrini sevdim çünkü onun arkadaşlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Harley insanlarla etkileşime girmeyi seviyor, bu yüzden ona tek kişilik film yapılmamalı. Diğer insanlarla birlikte olmalı, bu da bir kız çetesi olabilir. Ekranda yeteri kadar kız çetesi filmi göremiyorum, özellikle aksiyon türünde.”

Birds of Prey filmini beyazperdeye taşıyacak olan Yönetmen Cathy Yan hakkında da konuşan Robbie, “Hikayeyi anlatmak için kadın yönetmen bulmak. Bu kadar büyük bütçeli bir projede kadın yönetmene şans vermek önemli. Onlara hep küçük filmleri veriyorlar. Ben aksiyonu severim, aksiyon filmlerini de severim ve ben bir kızım. Ne yani sadece belirli şeyleri mi sevmek zorundayız? Bu yüzden kadın bir yönetmen bulmak gerçekten önemli. Ama günün sonunda en iyi yönetmen işi kapar ve Cathy en iyisi” diye konuştu.

İş hayatının başında erkek meslektaşlarından çekmiş bir kadın haberci olarak, Margot Robbie’nin gösterdiği hassasiyete katılmamam imkansız. Harley Quinn başta olmak üzere DC’nin kötü ve iyi kadın karakterlerini bir arada görebileceğimiz filmin senaristinin ve yönetmeninin de kadınlardan seçilmesi Birds of Prey’i daha da sabırsızlanarak bekleme nedenim olacak.

Filmle ilgili detaylar ulaştıkça size ileteceğiz, takipte kalın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Mummy Setinden İlk Görüntüler Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.