Sinema Haberleri

Hansel ve Gretel Filmi İçin Yeni Fragman Yayınlandı!

hansel-gretel-banner

Hansel ve Gretel’in hikayesini, yolu bulmak için geride bıraktıkları ekmek kırıntılarını, Cadı’nın şekerden evini unutmak mümkün değil. Ancak Hansel ve Gretel büyüdüler, hatta cadı avlamaya bile başladılar.

1 Şubat 2013 tarihinde vizyona girecek Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları filminin yeni fragmanı yayınlandı.

hansel-gretel-posterFilmin başrollerinde Clash of the Titans filminden tanıdığımız güzel oyuncu Gemma Arterton ile The Avengers’ın Legolas’ı Jeremy Renner oynuyor. Fantastik bir masal uyarlaması olacağından dolayı bir çocuk filmi beklentisinde olanlar şaşıracaklar. Film, fantastik bir korku filmi niteliğinde olacak.

Filmin konusu ise şöyle;

Travmatik zencefilli ev olayından 15 yıl sonra, Hansel ve Gretel kardeşler dünyanın dört bir tarafındaki cadıları yakalayıp öldüren güçlü ödül avcıları oluyorlar. Hala geçmişte yaşadıkları kötü deneyimin etkisi altında olan ikilinin işi nispeten daha kolay. Çünkü büyüler ve lanetler onlara etki etmiyor. Augsburg Belediye Başkanı kasabayı kötü büyücüden (Janssen) kurtarmaları için Hansel ve Gretel ile anlaşıyor. Kasabanın yakınlarındaki bir ormanda yaşayan kötü büyücü iki gün sonra gerçekleşecek “Kan Dolunayı” sırasında toplanan cadıların huzurunda birçok yerli çocuğu kurban etmeyi planlamaktadır. İşleri daha da kötü bir hale getiren ise, zalim Şerif Berringer’dir (Stormare). İkili Augsburg’da güç kazanmış ve kendi yöntemleriyle cadı avlamaya başlayan Berringer ile de uğraşmak zorundadır.

Film, 1 Şubat 2013 tarihinde 3D seçeneği ile vizyona giriyor. Biz şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

İşte filmin fragmanı:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.