Sinema Haberleri

Guardians of the Galaxy Vol.2 Bolca Ekstra Sahne İçeriyor!

Guardians of the Galaxy Vol. 2 bol miktarda ekstra sahneyle izleyicinin karşısında olacak. Artık birçok filmde kullanılan ekstra sahneler hayranlar için oldukça eğlenceli oluyor.

Gelecekteki filmlerin kısa bir fragmanı olarak kabul edilen bu sahneler, Marvel filmlerinde yıllar boyunca çok iyi bir şekilde kullanıldı. Özellikle Iron Man’in ilk filmindeki ekstra sahne kullanımı bu eğilimi yaygınlaştırdı.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 ekstra sahne konusunda tüm filmleri geçmiş durumda. Genellikle 1, bazen ise 2 tane kullanılan sahnelerin sayısı bu filmde 5’e çıkıyor. Screen Rant, 4 adet ekstra sahne kullanılacağını açıklanmıştı. Geçtiğimiz gün Guardians of the Galaxy Vol. 3 filminin de yönetmen koltuğunda oturacağını açıklayan James Gunn, Twitter hesabından Screen Rant’a cevap vererek 5 tane ekstra sahne kullanılacağını söyledi.

Marvel’ın tüm kahramanlarını bir araya getirecek olan Infinity War filmi yaklaştıkça filmler arasındaki bağlantıları kuracak olan ekstra sahne sayısı da artıyor. Bu sahnelerin ne olacağını tam olarak bilmiyoruz zaten bilmemiz de işin eğlencesini kaçırırdı.

5 Mayıs 2017’de vizyona girecek olan Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin ekstra sahnelerini izlemeyi unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  James Gunn Daha Önce Pornografi İşindeydi [NSFW]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.