Sinema Haberleri

Gladiator 2: Pedro Pascal da Kadroya Dahil Oluyor

Gladiator 2 kadrosunda artık Lucius’un annesi Lucilla rolünde yine Connie Nielsen var. Djimon Hounsou‘nun da filme geri dönmesi bekleniyor. Ve Pedro Pascal da imzayı attı atacak.

Gladiator 2, Maximus ve Commodus’un ölümünün ardından Roma tahtına geçen Lucius’un hikayesini anlatacak. Artık Lucius’un annesi Lucilla’nın da yine Connie Nielsen tarafından canlandırılacağını biliyoruz. Buna kesin gözüyle bakamıyorduk. Zira Lucius rolünde yine Spencer Treat Clark‘ı kadroya dahil etmek yerine Paul Mescal ile anlaşmışlardı.

Deadline‘ın haberine göre her gün ayrı bir muhteşem projeye dahil olan Pedro Pescal ile de anlaşmak üzereler. Pescal’ın canlandıracağı karakter hakkında ise henüz bir şey bilmiyoruz.

Bu çok bariz olsa da Russel Crowe, Maximus rolünde filme dönmeyeceğini söylemişti. Hatta Gladiator 2 oyuncularını kıskandığını da dile getirmişti. “Gladiator benim kariyerimi farklı bir noktaya taşıdı” diyen ünlü aktör sözlerine “şu an dünyanın bir yerinde televizyonda Gladiator oynuyordur, eminim” diyerek devam etti. Film gerçekten de büyük bir başarı yakalamıştı. Mescal de ilk filmin başarısının kendisinde büyük bir sorumluluk hissi yarattığından bahsetmişti.

Kısacası Maximus arenalara geri dönmüyor. Fakat onun arenadaki dostu Juba’yı filmde yeniden görmek istiyoruz. Söylentiler de Djimon Hounsou’nun da Juba rolü için filme döneceği yönünde. Ancak bu konuda henüz kesin bir açıklama yok. Ne yazık ki Nielsen ve Hounsou dışında tanıdık sima görme imkanımız pek yok. Zira sevdiğimiz birçok karakterin ölümüne ilk filmde tanık olmuştuk.

Gladiator 2, oyuncu kadrosuna son olarak da Joseph Quinn‘i katmaya çalışıyor. Stranger Things sayesinde son zamanlarda sıkça karşılaştığımız Quinn henüz imzayı atmadı. Fakat anlaşma sağlanırsa Emperor Caracalla rolünde karşımıza çıkacak.

Bu isimler dışında kadroda Barry Keoghan ve Denzel Washington‘ın da olduğundan bahsetmiştik. Yönetmen koltuğunda da tabii ki Ridley Scott oturuyor olacak. Bir aksilik yaşanmazsa film 22 Kasım 2024‘te vizyona girecek.

Kaynak: Deadline, THR, CBR

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.