Sinema Haberleri

Giancarlo Esposito, Captain America: Brave New World ile Marvel’a Katılıyor

Marvel hayranları, Giancarlo Esposito‘nun 2025 yılında Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) görmeye hazırlıklı olsun. Giancarlo Esposito, yaklaşmakta olan Captain America: Brave New World filminde kötü bir karakteri canlandıracak. Marvel Stüdyoları ve Disney, heyecan verici oyuncu kadrosu haberleri konusunda oldukça ketum davranıyor.

Giancarlo Esposito’nun MCU’ya Katılımı

Giancarlo Esposito Captain America: Brave New World
Setten sızdırılan fotoğraf

Son birkaç ayın en büyük gizemlerinden biri, Giancarlo Esposito’nun MCU film zaman çizelgesine eklenmesiydi. Esposito, çeşitli kongrelerde birçok kez bir MCU projesinde yer alacağını söylemiş ancak karakterinin kimliğini açıklamamıştı. Sadece bir tür kötü adam olacağını ve bütün bir seriye liderlik edebileceğini belirtmişti.

Captain America: Brave New World Kadrosu

Habere göre, Giancarlo Esposito, Captain America: Brave New World kadrosuna katılıyor. 5. Faz filmi şu anda yeniden çekiliyor. Kaynaklara göre Esposito, “kötü bir karakteri” canlandıracak. Bu haber, sette oyuncuya benzeyen bir dublörün fotoğraflarının ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra geldi. Screen Rant, yorum için Disney ve Marvel Studios’a ulaştı ancak henüz bir yanıt alamadı.

Esposito’nun Rolü ve Karakteri

Giancarlo Esposito Marvel

Captain America: Brave New World’e nasıl uyum sağlayacağını zaman gösterecek olsa da, Esposito’nun bir kötü adamı oynadığı doğruysa, filmde tek kötü adam o olmayacak. Tim Blake Nelson’ın Samuel Sterns, nam-ı diğer Lider rolünü yeniden canlandırması ve Harrison Ford’un Thunderbolt Ross’unun MCU’da Red Hulk olmasıyla birlikte, 5. Aşama filminde üç düşman var. Esposito’nun kötü adamının bunlardan herhangi biriyle ilişkili olup olmayacağı henüz belli değil, zira tamamen ayrı bir tehdit de olabilir.

Şu anda elimizdeki tek ipucu, Esposito’nun karakterinin “tahmin edemeyeceğiniz bir rol” olduğunu belirtmiş olması. Karakteriyle ilgili “dalga geçileceğinden” bahseden Esposito, canlandıracağı kişinin yaklaşmakta olan bir MCU dizisinde de yer alacağını söyledi. Bu, kendisine odaklanan bir spinoff mu yoksa sadece oyuncu kadrosunun bir parçası mı olacağı henüz belli değil. Bu bilgiler ışığında, Captain America: Brave New World’de yalnızca sınırlı bir rolü olan bir Marvel karakteri olabilir ve açıklanmayan MCU TV şovunda daha da geliştirilebilir.

Esposito’nun Charles Xavier İsteği

Captain America: Brave New World’deki rolünden önce Esposito, MCU’da Profesör X’i canlandırmak istediğini belirtmişti. Ancak bu projede farklı bir karakteri canlandıracak.

Çekim Süreci ve Beklentiler

Captain America: Brave New World’ün çekimlerinin 22 gün süreceği bildirildiğinden, Esposito’nun karakterinin set fotoğrafları veya videoları aracılığıyla ortaya çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek. Çekimlerin yerinde yapılıp yapılmadığına bağlı olarak, gizemli oyuncu hakkında bir ipucu elde etmek için uzun süre beklememiz gerekmeyebilir. Esposito’nun MCU’da kimi oynayacağına bakılmaksızın, bu haber, MCU’nun yetenekli bir oyuncuyu daha kadrosuna kattığını gösteriyor.

Marvel Sinematik Evreni’ne katılmasıyla birlikte Giancarlo Esposito, hayranları ve izleyicileri büyük bir beklenti içine soktu. Bakalım karşımıza hangi rolde çıkacak?

Kaynak: ScreenRant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.