Sinema Haberleri

Ghostbusters: Afterlife Seri Haline Gelebilir

Ghostbusters’ın yaratıcılarından Dan Aykroyd’un açıklamasına göre filmin devamı gelebilir. Tabii önce vizyona girmesi ve beklentileri karşılaması gerekiyor.

2016 yılında vizyona giren Ghostbusters garabetini kimse hatırlamak istemiyor. Ciddi anlamda yere çakılan markanın kurtarılması adına tüm eski kurtların yeniden göreve çağrılmasıyla Afterlife projesi doğmuştu.

Uzun bir süredir üzerinde çalışılan Ghostbusters: Afterlife, yaşadığımız pandemi sebebiyle ertelenme kararı almıştı. Bu olaylardan önce kısa bir fragmanla ödüllendirildiğimiz filmin geleceği hakkında da şimdilik pek bir şey yok.

EW için röportaj veren Dan Aykroyd, filmin güvenli ellere teslim edildiğini söyledi. Yeni film, orijinal filmleri çeken Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman tarafından çekiliyor. Aykroyd’a göre filmin sunduğu alan ve ihtimaller, serinin devam edebilmesi adına da önemli bir altlık sunuyormuş. Yani film tutarsa, yeni bir ekiple yeniden inşa edilmiş temel üzerine gidilebilir.

2014 yılında kaybettiğimiz Harold Ramis

Aykroyd ayrıca, 2014 yılında aramızdan ayrılan Harold Ramis için de birkaç cümle kurdu. Orijinal filmleri beraber yazan Aykroyd ve Ramis, gerçek hayatta da çok yakın iki arkadaştı. Röportajında Aykroyd, “Yeni filmde düzgün bir biçimde temsil edileceğini söyleyebilirim. Saygın bir şekilde temsil edilecek.” sözlerine yer verdi.

Kötü bir şakadan ibaret olan 2016 Ghostbusters’da rahmetli Ramis, kötü modellenmiş bir heykel olarak gösterilmişti. Umarız orijinal kadronun korunduğu, Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Ernie Hudson, yeni Ghostbusters hem beklediğimizden güzel olur, hem de doğru yerlere parmak basmayı başarır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Death Stranding'in Hakkında Yeni Bilgiler Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.