Sinema Haberleri

George Lucas, The Force Awakens Hakkında Ne Düşünüyor?

star-wars-the-force-awakens-banner

Geçtiğimiz günlerde George Lucas’ın serinin son filmini izlediğini öğrendik. Gösterimden çıkan haber “Lucas filmi sevdi,” oldu. Haberin kaynağı Lucasfilm’in başındaki isim, Kathleen Kennedy.

Hafta sonu Lucas, Kennedy Center Honors’da filmin nasıl olduğu hakkında sorulan soruya şu şekilde cevap verdi “Hayranların beğeneceğini düşünüyorum. Bekledikleri filme çok benziyor.

Bu yorum biraz üstü kapalı gibi duruyor. Aynı zamanda Disney’in yeni üçlemenin orijinal hikayesi ile pek ilgilenmediğini ve hayranlar için film yapmaya çalıştıklarını belirtti. Bu sözler Lucas’ın serinin ilerisi için ne planlıyorsa tamamen hayranlarla ilgili olmadığını gösteriyor.

george-lucas

Bu durumdan çıkarılacak iyi haber ise Disney’in güzel bir film çıkarmış olması olabilir. Sonuçta Disney’in hedefinde biz izleyiciler var ve bizim hoşumuza gidecek şekilde yapıldıysa güzel bir film bizi bekliyor demektir.

Önceki filmlerde Special Edition adı altındaki yapılan değişikliler kimileri tarafından beğenildi veya beğenilmedi. Bunu düşünerek serinin yaratıcısı olan George Lucas’ın fikri sizin için ne kadar önemli? Bazı hayranları film için şüpheye düşürebilir ya da size hiçbir şey ifade etmeyebilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Aile Bağlarını Kuvvetlendirmek Gerek - Deadpool 2 İncelemesi

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.