Sinema Haberleri

Fantastic Four Filminin Dr. Doom’u Belli Oluyor!

dr-doom-banner

Sizlerle daha önce yeni çıkacak olan Fantastic Four (Fantastik Dörtlü) filminin 4 başrol oyuncusunun isimlerini burada paylaşmıştık. Eh, Fantastik Dörtlü olur da baş düşmanları Dr. Doom olmaz mı?

Tabii ki de var. Hatta siz şu an bu yazıyı okurken yapımcılar çoktan olası aday listelerini dört kişiye kadar indirmiş ve karar verme aşamasına gelmişler.

İlgili Makaleler

dr-doom-oyuncularBu aday listesine göre yeni Fantastik Dörtlü filminde baş kötü karakter Dr. Doom’u oynamaya aday kişiler şöyle:

Sam Riley: 2007 yılındaki ödüllü filmi Control ile adını duyuran 34 yaşındaki oyuncu.

Domnhall Gleeson:  Harry Potter filmlerinde Ron Weasley’in ağabeyi Bill Weasley’i oynayan oyuncumuz. Dr. Doom oynayabilmek için fazla sarışın gibi…

Eddie Redmayne:  32 yaşında ve bu yaşına rağmen çok sayıda ödül kazanmış sadece sinema-dizi değil aynı zamanda başarılı da bir tiyatro oyuncusu.

Toby Kebbell: İşte bu dörtlü arasındaki favorim. Kendisi –tesadüf mü bilemem- çoğu filmini izlediğim bir oyuncu.  Dawn of the Planet of the Apes, The Escape Artist, Wrath of the Titans, Prince of Persia, The Sorcerer’s Apprentice gibi filmlerdeki başarısıyla tanınıyor. Ayrıca kendisi 2016 yılında vizyona girmesi planlanan Warcraft filmi içinde oyuncu kadrosuna alınmış bulunmakta.

dr-doomPeki kim bu Dr. Doom, kısaca anlatalım. Kendisi Fantastik Dörtlü’nün beyni Reed Richards’ın üniversite yıllarından bir arkadaşı. Birlikte bir deney yaparlar ancak Reed deneyin test edilmediğini, kontrollerinin yapılmadığını ileri sürerek deneyi terk eder. Dr. Doom ise hırsına yenik düşüp deneyi yapar ve büyük bir patlama meydana gelir. Patlama sonucunda yüzü korkunç bir deformasyona uğrar ve bu yüzden metal bir maske takar. Gerisi klasik. Her konuda suçladığı Reed Richards’tan intikam almaya yemin ederek –ki hiçbir suçu yoktur- bir süper suçlu olur. Reed’in karısı ve ekibin diğer bir üyesi Susan Storm’a da abayı yakmıştır. Teknoloji dahisi olmasının yanı sıra zeki bir stratejist ve ayrıca mistik sanatlara olan ilgisi ve yeteneğiyle orta sınıf bir büyücüdür.

Film bu ayın sonunda çekilmeye başlanacak ve 2015 senesinin Haziran ayında da vizyona girecek. Bizler de merakla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.