Sinema Haberleri

Dungeons and Dragons Film Setinden İlk Kareler Sızdırıldı!

Paramount Pictures’ın çekimlerine başladığı Dungeons and Dragons uyarlamasından ilk görseller sızdırıldı. Şu haliyle diyebiliriz ki kostümlere ve sete ciddi bir önem veriliyor.

2000li yıllardaki iki Dungeons and Dragons faciasından sonra, bir daha yenisi gelmez diyorduk; fakat Paramount Pictures, markanın değerinin son yıllardaki artışından etkilenmiş olsa gerek bir DnD uyarlaması için yeşil ışık yakmıştı. Spider-Man: Homecoming filminin arkasındaki iki isim olan Jonathan Goldstein ve John Francis Daley tarafından üstlenilen yapımın çekimleri de bir süre önce başlamıştı.

Şahane kadrosunun duyurulmasından bu yana, filmin çekimleri hakkında pek bilgi paylaşılmamıştı. Ancak The Chronicle tarafından Twitter üzerinden bazı görseller bugün itibariyle sızdırıldı. Görsellerde set çalışanlarının mola verdiklerini, setin hazırlık aşamalarını ya da bazı sahnelerin keşfi için çalışan prodüksiyon ekibini görebilirsiniz. Detaylarda, zırhlı ya da büyücü cübbeli figüranları görmek de mümkün. Beyaz tenli ve dövmeli karakterlerin kılıç ve deri zırh giydiği de gözden kaçmıyor.

Sızdırılan görsellerin, İngiltere içerisinde yer alan Alnwick Kale‘sinden geldiği belirtiliyor. Bu kale daha önce Harry Potter çekimleri için de kullanılmıştı. Alnwick Kale surlarına yerleştirilen iki büyük sancak ve bir araca binmeye çalışan kafası dövmeli figüran en çok dikkat çekenler.

Forgotten Realms Wiki Twitter hesabına göre surlara asılan sancaklardan mavi ve üç çember içerisinde yıldız olanlar, Neverwinter Şehrine ait. Ancak kafası dövmeli olan büyücü tipler ilk başlarda Thay Büyücüleri‘ni andırsa da, onların daha çok kırmızı ve bordo tonlar kullandığını unutmamak gerekiyor.

Neyse efendim, fazla sözü uzatmadan sızdırılan görsellerden hazırlanan galeriyi de aşağıya bırakalım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.