Sinema Haberleri

Doğu Yücel’in Eserinden Uyarlanan Kimdir Bu Mitat Karaman? Filminde Sona Gelindi

Doğu Yücel, sinemaya uyarlanan Kimdir Bu Mitat Karaman? filminin kurgu ve montaj çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. Yapımın baş karakteri Mitat Karaman‘ı ise Kadir Doğulu canlandırdı.

Doğu Yücel’in Kimdir Bu Mitat Karaman? kitabı sinemaya uyarlandı. Kadir Doğulu, 3 sene önce kurduğu Alim Yapım aracılığı ile yapımcılığını üstlendiği filmde başrol olan Mitat Karaman‘ı da canlandırdı. Süleyman Arda Eminçe‘nin yönettiği filmde Doğulu’nun yanı sıra Sinan Albayrak, Beyti Engin ve İpek Filiz Yazıcı rol aldı. Film 2022‘nin başında gösterime girecek.

Doğu Yücel, çekimlerine pandemi döneminde başlanan uyarlama filminin tüm kurgu ve montaj çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. Doğu Yücel, yapım için sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Sır gibi saklıyorduk ama magazine düştüğüne göre yazabilirim: Kimdir Bu Mitat Karaman?, Süleyman Arda Eminçe yönetmenliğinde, Alim Yapım prodüksiyonuyla sinemaya uyarlandı, şu an postprodüksiyonda. 2022‘nin başında vizyona girecek. Mitat Karaman‘ı Kadir Doğulu oynadı.” dedi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Quentin Tarantino, Kill Bill 3'ün Çekileceğini Açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.