Sinema Haberleri

DC, 2022’den İtibaren Her Yıl 4 Sinema, 2 HBO Max Filmi Çıkaracak

DC Films Başkanı Walter Hamada, 2022‘den başlayarak yılda dört sinema filmi ve iki HBO Max‘e özel film yayınlamayı planladıklarını duyurdu.

The New York Times‘a konuşan Yamada, 2022‘den itibaren her yıl dört büyük bütçeli DC filminin sinemalarda yayınlanacağını söyledi. DC‘nin planı sinemalarla da kalmıyor. DC Films ve WarnerMedia, HBO Max‘e özel olarak yılda iki film geliştirmeyi hedefliyor.

The New York Times, Michael B. Jordan‘ın Static Shock filmi ile uzun süredir konuşulan Batgirl filmi gibi sadece HBO Max‘te yayınlanacak yapımların DC için daha riskli projeler olduğunu yazsa da Walter Hamada yayın platformunun DC’nin geleceğinin önemli bir parçası olduğu görüşünde. Yeni projeler geliştirilirken HBO Max‘in akılda tutulduğunu ifade eden Hamada, “Şu anda baktığımız her filmde, ‘Max‘in potansiyel yan yapımı ne olur?’ diye düşünüyoruz” diyor.

İlgili Makaleler

DC Dizileri de HBO Max’te

The Batman ve The Suicide Squad gibi yaklaşan DC filmlerinin, şimdiden HBO Max‘te yan diziler olarak geliştirilmesine karar verildiğini belirtelim. Yayın platformu, yakında çıkacak Green Lantern ve Justice League Dark serisi gibi orijinal DC yapımlarına da ev sahipliği yapacak. Zack Snyder‘in Justice League‘i de Mart ayında HBO Maxte ekrana gelecek.

HBO Max, Covid-19 salgınının vurduğu sinema salonlarının en avantajlı alternatifi haline geldi. DC filmlerinden Wonder Woman 1984, sinemalarla aynı anda yayın platformunda da izleyiciyle buluşurken, Warner Bros., DC‘nin The Suicide Squad‘ı da dahil olmak üzere tüm 2021 filmlerini eşzamanlı olarak hem sinemalarda hem de HBO Max‘te yayınlayacağını duyurmuştu.

2022‘de gösterime girmesi planlanan 3 DC filmi; Batman, The Flash ve Aquaman 2 olarak sıralanıyor. Shazam! Fury of the Gods ise 2023‘te çıkacak. Gösterim tarihi Aralık 2021 olarak açıklandıktan sonra süresiz olarak ertelenen Black Adam da sırada bekliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Sony Beklenmedik Bir Anda Venom Filmini Duyurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.