Sinema Haberleri

Darth Vader, Star Wars: Rogue One’da Çok Önemli Bir Rolde Olacak

darth-vader-banner

Star Wars: The Force Awakens geldi, gişeleri alt üst etti hala da etmeye devam ediyor fakat artık sırasını Star Wars: Rogue One‘a bırakma zamanı yavaş yavaş geliyor.

Asi Birliği’nin Death Star planlarını nasıl çaldığını ve A New Hope’taki olaylara nasıl ön ayak olduklarını anlatacak film hakkında detaylar yavaş yavaş geliyor.

Grand Moff Tarkin’in geri döneceği söylentilerinin yanı sıra, görünüşe göre Rogue One için geri dönecek tek kötü o değil. İmparator’un sağ kolu Darth Vader‘ın Rogue One’daki olayların şekillenmesinde büyük bir rolü olacak.

darth-vader

Rogue One hakkında detaylar yavaş yavaş gelmeye başlasa da film hakkında birçok bilgi hâlâ devlet sırrı gibi saklanıyor ve bu yüzden bizim de gelen bilgileri kesin olarak yazmamız ne yazık ki mümkün olmuyor. Darth Vader’ın Rogue One’da önemli bir rolünün olması ise son derece mantıklı çünkü bildiğiniz gibi A New Hope’ta Asi hırsızları bulmak için süren araştırmanın başında bizzat Vader var.

Fakat Rogue One hakkında konuşulan tek detay Darth Vader’ın dönüşü değil. Söylentilere göre, filmde “Death Troopers” adında, siyah zırhlı yeni bir Stormtrooper türü de göreceğiz. Bir kez daha beyazperdede göreceğimiz AT-AT’lerin yanı sıra, bu film için özel tasarlanmış yeni TIE Fighterlar da filmde boy gösterecek. Bununla birlikte, Rogue One’ın en önemli karakterlerinden birinin eskiden İmparatorluk için çalışan fakat filmde Asilerin yanında yer alan bir droid olacağı da söyleniyor.

star-wars-rogue-one

Tüm bunlar doğru olsa bile, Rogue One hakkındaki haberler oldukça belirsiz ve ne yazık ki somutluktan uzak. Yine de Star Wars sevenleri heyecanlandırmaya yeter de artar bile.

Star Wars: Rogue One 16 Aralık 2016‘da vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Doctor Strange, Tüm Marvel Evrenlerini Bağlayacak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.