Sinema Haberleri

Daisy Ridley, Rey’in Geçmişi ve Geleceği Hakkında Konuştu

daisy-ridley

Star Wars: The Force Awakens filmini izlediğimizden beri Rey’in Jedi olacağı, Luke’tan eğitim alacağı konusunda neredeyse hepimiz hemfikirdik. Rogue One fragmanından sonra ise “İşte Rey’in annesi,” diyenlerin sayısı bir hayli fazlaydı.

Geçtiğimiz gün MTV Film Ödülleri’nde birçok ödülü toplayan Star Wars filmi hakkında açıklamalar yapan Daisy Ridley, Rey’in hem geçmişi hem de geleceğinden bahsetti.

Öncelikle yayınlanan Rogue One fragmanından sonra Jyn Erso’nun Rey’in annesi olduğu söylentilerine yanıt verdi, “Sadece beyaz tenli ve kahverengi saçlı diye Rey’in annesi olduğunu düşünmek çok komik.” Sonrasında da kapıyı tam kapatmadı ve, “Belki de öyledir, doğrusu ben de tam bilmiyorum. Bunu zaman gösterecek,” dedi.

jyn-erso-rey2

Sonrasında da Rey’in Jedi olması hakkında konuşan Daisy Ridley, “Jedi olup olmayacağımı bilmiyorum ama olacağımı sanmıyorum,” dedi. Güç konusunda hassas bir karakter olduğunu belirtse de Jedi olacağından emin olmadığını belirtti.

rey-lightsaber

Rogue One konusunda haklı olabileceğini, Jyn Erso’nun Rey’in annesi olması konusunun biraz zorlama olduğunu ben de düşünüyorum ancak Rey’in Jedi olmayacak olması The Force Awakens filminde yaşananları hiçe saymak gibi olur biraz. O görüler, sesler, çağırmalar… Sadece Güç konusunda hassas olan birisi için biraz fazla gibi…

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Pedro Pascal, Kask Tartışmalarına Açıklama Getirdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.