Sinema Haberleri

Captain Marvel 2 Ana Kötüsünü Oynayacak Kişi Belli Oldu

MCU karakterleri arasında güç seviyesi bir hayli yüksek olan Captain Marvel, yeni filmine hazırlanıyor! Yeni filmin ana kötüsünü oynayacak oyuncunun kim olduğu duyuruldu.

Daha önce Velvet Buzzsaw, Blitz ve Greta filmlerinde yer alan Zawe Ashton, Captain Marvel 2 filminin kadrosuna katıldı. Ashton’ın hangi karakteri canlandıracağı bilinmiyor fakat ana kötü olacağı biliniyor.

Captain Marvel, Marvel Sinematik Evreni‘nin son fazında önemli bir rol oynamıştı. Thanos’un tüm evreni yarı yarıya indirmesinin ardından çıkagelen Captain Marvel, akabinde olaya müdahale olmuştu. Endgame‘deki final savaşında da Avengers ekibine büyük yardımları dokunmuştu.

Karakter bir anda ortaya çıkmış olması, zorlama biçimde hikayeye yedirilmiş olması benim biraz canımı sıkmıştı. Ancak sonuçta bu bir süper kahraman filmi. Çok da üzerinde durmamak lazım.

Captain Marvel’ın devam filminin geleceği de Kevin Feige tarafından onaylanmıştı. Marvel Sinematik Evreni’nin yeni fazında da yer alacak Captain Marvel, ne gibi bir konuyla karşımıza çıkacak henüz bilinmiyor.

Captain Marvel 2 Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Yavaştan kadroyu oluşturmaya başlayan Marvel Studios, filmin kötü karakterini canlandırmak için Zawe Ashton‘ı seçti. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Ashton, hangi rolle yer alacak halen bilinmiyor. En azından Deadline tarafından duyurulan haberde yazmıyordu. Marvel Studios, Captain Marvel 2 için diğer filmlere göre daha dikkatli ve gizlilikle çalışıyor.

Captain Marvel 2 filmi, Nia DaCosta yönetmenliğinde çekilecek. Brie Larson, Carol Danvers/Captain Marvel rolüyle yine ana karakter olacak. Ayrıca WandaVision‘da yer alan Monica Rambeau’nun da Teyonah Parris tarafından canlandırması bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.