Sinema Haberleri

Bryan Cranston, Marvel Kötülerinden Birini Canlandırmak İstiyor

bryan-cranston-banner

Emmy Ödüllü başarılı oyuncu Bryan Cranston, son dönemdeki Marvel rüzgarına kapılan yeni aktörlerden biri oldu. Cranston, yeni bir Marvel filminde daha önce canlandırılmamış bir Marvel kötüsünü hayata geçirmek istediğini belirtti.

Breaking Bad’deki performansıyla beni benden alan Bryan Cranston, son dönemin en çok aranan oyuncularından biri oldu. Geçtiğimiz yıl Trumbo filmiyle, En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday olan Bryan Cranston, Marvel dünyasında da iz bırakmak istiyor.

Geeking Out’a verdiği bir röportajda şu sözlere yer verdi, “Ne yapmak istiyorum biliyor musunuz? Marvel klasiklerinden birinde büyük kötü karakteri canlandırmak istiyorum. Sıfırdan onu yaratmak istiyorum. Nasıl yapacağımı bilmiyorum ama oldukça ilgi çekici bir fikir.” diyen Bryan Cranston, canlandırmak istediği karakterin de Mr. Sinister olduğunu açıkça beyan etti.

Cranston “Mr. Sinister hep ilgimi çekmiştir. Çok klas bir karakter. Bu rolü almak isterim. Daha önce yapılmamış bir karakteri canlandırmak istiyorum. Örneğin Lex Luthor’u birçok kere gördük. Aynı şekilde Komiser Gordon da defalarca canlandırıldı. Ben tamamen sıfırdan, yepyeni bir kimlikle ortaya çıkmak istiyorum” sözleriyle Marvel filmlerine ne kadar hevesli olduğunu da belirtmiş oldu.

Sinister karakterinin, James Mangold tarafından çekilecek Wolverine 3 filminde karşımıza çıkması bekleniyor. Öte yandan Bryan Cranston biraz geç kalmış olabilir. Çünkü Wolverine 3 kadrosundaki Richard E. Grant’in Sinister’ı canlandıracağı düşünülüyor.

Bana kalırsa Bryan Cranston, X-Men karakterleri yerine (Yani Sony’nin Marvel evreni yerine), Disney’in Marvel filmlerinden birine katılmalı. Kaldı ki, Bryan Cranston’ın bu sözleri çoktan Disney ofislerinde yankılanmaya başlamıştır. Sonuçta Disney, Marvel filmleri için bütçe konusunda hiç korkak davranmıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.