Sinema Haberleri

Ben Affleck, Batman Filmi Hakkında Son Kararını Verdi

Bir süre önce, son Batman’i canlandıran ünlü aktör Ben Affleck, “Eğer ortada mükemmel bir harman olmayacaksa Batman filmini yönetmem,” açıklamasını yapmıştı. Şimdi ise filmle ilgili kararını verdi.

Batman’in tek başına maceralara atılacağı ve oldukça karanlık bir dedektiflik filmi şeklinde olacağı söylenen yeni Batman filminde Ben Affleck‘in her şey olması bekleniyordu. Senaryosunu yazıp yöneteceği filmde bir de başrolü oynayacaktı.

Yaptığı son açıklama ile duruma açıklık getirdi.

Milyonların kalbinde özel bir yeri olan bazı karakterler vardır. Bu rolü oynamak; odaklanma, tutku ve verebileceğim en iyi performansı gerektirir. Her iki işi de istediğim düzeyde yapamayacağım belli oldu. Stüdyo ile birlikte, bu muazzam filmde benimle iş birliği yapacak bir yönetmen bulmaya karar verdik. Hâlâ bu işin içindeyim ve bu filmi yapıyoruz fakat şu anda bir yönetmen arayışı içindeyiz. Bu projede sonuna kadar varım ve filmin hayata geçmesini dört gözle bekliyorum.

Kısacası Ben Affleck, yeni Batman filmini yönetmeyecek ama senaryo yine kendisi yazacak. Yönetmenler arasında da şimdilik net bir isim yok ama Matt Reeves (Dawn of the Planet of the Apes) ve Matt Ross (Captain Fantastic) isimlerinin konuşulduğu söyleniyor.

Yeni Batman filmini merakla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Peter Dinklage de Avengers: Infinity War Filmine Katılıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.