Sinema Haberleri

Ant-Man’in Senaristi, Silver Surfer Filmi Geliştirmek İstiyor

Fox, Marvel filmleri geliştirdiği dönemde senarist ve yönetmen Adam McKay, Silver Surfer‘ın (Gümüş Sörfçü) filmini yapmanın yollarını arıyordu. Ortada bir proje olmasa da McKay hala Marvel Studios ile bir Silver Surfer filmi yapmayı düşünüyor.

Happy Sad Confused Podcast‘te Josh Horowitz’e konuşan Ant-Man yazarı Adam McKay, daha önce geliştirmek istediği Silver Surfer projesinin önüne bazı engeller çıktığını ancak hala Marvel ile iletişime geçmek istediğini söyledi. McKay yayında, “Silver Surfer ile ilgili bir durum vardı. Sanırım Fantastik Dörtlü‘nün yeniden çekimiyle bağlantılıydı. Birkaç yıl önce araştırmıştık ama yanlış hatırlıyor da olabilirim. Filmin yapılmamasının bir nedeni vardı ya da başka biri zaten üzerinde çalışıyordu. Filmi yapmayı gerçekten istiyordum” dedi.

Silver Surfer ile ilgili fikrini de açıklayan Adam McKay, Marvel‘ı arayabileceğini de ima etti: “Galactus‘a ve Silver Surfer‘ın köken hikayesine bakarsanız, gezegeni için kendini nasıl feda ettiğini görürsünüz. Norrin Radd, adı bu muydu? Uzun zamandır bu ismi düşünmemiştim. Bunun inanılmaz bir film olabileceğini düşünüyorum ve görsel olarak şimdiye kadar yapılmış en çarpıcı Marvel filmi olabilir. Aslında, bundan bahsettiğimize göre belki bir telefon görüşmesi yapar ve neler olduğuna bakarım.”

İlginizi Çekebilir  Dune, Yıllar Sonra Harika Bir Geri Dönüşe Hazırlanıyor!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.