Sinema Haberleri

Ant-Man Filminin Karınca Adamı Belli Oldu!

ant-man-banner

Avengers – Age of Ultron filmini pek çok kişi heyecanla bekliyor. Zaten 2015 yılı muhtemelen öyle bir yıl olacak ki, sinema salonlarından çıkamayacağız gibi görünüyor.

Yeni Avengers filminde Avengers ekibinin baş düşmanı olan Ultron isimli robot, Ant-Man olarak bilinen zeki bilimadamı Hank Pym tarafından yapılmış bir robot. Avengers – Age of Ultron filminde Ant-Man olacak mı kesin değil ama Ant-Man’i kimin oynayacağı ise belli oldu.

1 Mayıs 2015’te vizyona girecek yeni Avengers filminden önce vizyona girmesini bekliyordum ancak Ant-Man (Karınca Adam) filmi 31 Temmuz 2015 tarihinde vizyona girecek gibi görünüyor. Demek ki Avengers filminden sonra tekrar bir geri dönüş yapıp Hank Pym’in nasıl Ant-Man olduğunu bize anlatacaklar.

Paul Rudd
Paul Rudd

Ant-Man karakteri; bilimadamı Hank Pym’in, atomaltı parçacıkları kullanarak keşfettiği bir formül sonrasında kendi bedenini ister devleştirebilme, isterse küçültebilme buluşu sayesinde ortaya çıkmıştır. Bu formülü keşfettikten sonra böcekleri kontrol edebilmesini ve onlarla iletişim kurabilmesini sağlayan bir aygıt da keşfetmiştir. Böylece bilimadamı Hank Pym, Ant-Man haline gelmiştir.

Şimdi gelelim bu zor rolün altından kimin kalkacağına. Ant-Man filminde oynayacak isim; FRP severlerin beğeni ile izlediği Role Models filminin başrol oyuncusu olan, This is 40 ve The 40 Year Old Virgin filmlerinde de rol alan Paul Rudd. 44 yaşındaki usta oyuncu, Ant-Man karakterine hayat verecek.

Şimdilik elimizdeki bilgiler bu şekilde. Yeni bilgileri de sizlere aktaracağız.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.