Angelina Jolie, Wonder Woman’ı Oynamayı Reddetmiş

Eternals filminde karşımıza gelecek olan dünya yıldızı Angelina Jolie, daha önceden reddettiği bir süper kahraman karakteri olduğunu açıkladı.

Angelina Jolie, Marvel Sinematik Evreni‘nde ki çıkışını önümüzdeki ay Eternals ile yapacak. Ancak, bizler onu geçtiğimiz yıllarda başka bir süper kahraman olarak karşımızda görebilirdik. Empire ile yaptığı röportajda Jolie, Eternals filminin çekimleri ve daha önceden çok ünlü bir süper kahraman rolünü reddettiğini açıkladı. Oyuncu hangi karakter olduğunu açıklamasa da, herkes tek bir karakter üzerinde hem fikir idi.

Angelina Jolie süper kahraman filmlerine ve bilim kurgu yapımları çok ilgi çekici bulmadığını ve tercih ettiği türlerden birisi olmadığını belirtmişti. Eternals filmini kabul etmesindeki asıl sebep ise filmin hikaye akışından kaynaklanıyormuş. Marvel yapımlarına olan uzaklığından ve önceki yapımları takip etmediğini belirten Jolie, karakterin oynanma aşamasında ise evrene dair birçok şeyi öğrendiğini belirtmişti.

Angelina Jolie her ne kadar reddettiği karakteri açıklamasa da, çoğunluğun aklında ki tek isim “Wonder Woman” olmuştu. Haberci Daniel Richtman attığı tweette, ilgili haber kaynağını Wonder Woman yazısı ile birlikte rt’ledi.

Sizce Angelina Jolie’nin geri çevirdiği karakter Wonder Woman’ mı? Ya da kim olabilir?