Sinema Haberleri

Akira Filmi Hakkında Yeni Gelişmeler Var!

Uzun yıllardır prodüksiyon cehenneminde kalan Akira’nın yeniden çekimi hakkında yeni bilgiler su yüzüne çıktı.

Akira’nın Hollywood yorumu hakkındaki ilk söylentiler 2008 yılına kadar dayanıyor. Warner Bros. markası altında yayınlanacak Akira’nın yapımcılığını da Leonardo DiCaprio üstlenmişti.

Katsuhiro Otomo tarafından 1982 yılında yayınlanmaya başlayan Akira büyük ses getirmiş; 1988 yılında yine Otomo’nun yönetmenliği ile çekilen anime filmiyle dünyaya yayılmıştı. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Akira’nın, Hollywood yorumunun nasıl olacağı da büyük bir merak konusu.

Akira’nın Tasarım Çalışmaları Ortaya Çıktı

Ha çekildi, ha çekilecek diye beklenen Akira’nın yeni yorumu için yönetmen koltuğunda düşünülen isimlerden biri Taika Waititi oldu. What We Do In The Shadows (2014) filmiyle yükselişe geçen Waititi, Thor: Ragnarok’u (2017) da başarıyla sırtlanmıştı.

Çocukluğundan beri Akira hayranı olan Taika Waititi, filmin hakkını vererek çekecek isimlerden biri olabilir. Tabii bu konuda henüz Warner Bros. yetkililerinden yapılmış resmi bir açıklama yok.

Şu an için sadece filmin Los Angeles’ta çekileceği bilgisi sızdırıldı. Bu da demek oluyor ki Akira uyarlamasının ön çalışmalarına sonunda başlandı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.