Sinema Haberleri

Adam Driver’a, Fantastic Four İçin Reed Richards Rolünün Teklif Edildiği Söyleniyor

Disney’in Star Wars Üçlemesi ile yıldızı iyiden iyiye parlayan, başarılı oyuncu Adam Driver, yine bir Disney yapımında yer alabilir. Söylenti bir hayli kuvvetli.

Adam Driver’ı sadece Star Wars Üçlemesi’ndeki Kylo Ren rolüyle ele almak tabii haksızlık olur. Son birkaç yıl içerisinde yer aldığı yapımlarla olsun, oyunculuk performansıyla olsun birçok stüdyonun aradığı oyunculardan biri haline geldi. Öte yandan Disney, Marvel Studios çatısı altında Driver ile bir kez daha çalışmak istiyor olabilir.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde, John Krasinski‘nin canlandırdığı bir Reed Richards karakteriyle karşılaşmıştık. Ancak karakter çoklu-evrenlerin bir parçası olarak kalmıştı. Biz acaba, Krasisnski mi bundan sonra Richards rolünü üstlenecek diye düşünürken, Disney ve Marvel Studios’un bu rol için arayışta olduğu ortaya çıkmıştı.

Bir süredir Adam Driver’ın da yeni bir Marvel yapımında, özellikle de Fantastic Four filminde yer alacağı konuşuluyordu. The Hot Mic Podcast programına katılan Jeff Sneider, bu söylentilerin doğru olduğunu dile getirdi.

Adam Driver, Reed Richards Rolünü Kabul Eder Mi?

Sneider, “Aslında Driver’a bir teklif yaptıkları doğru. Şu an bunu konuşuyoruz fakat bu teklif 5 ay önce yapılmıştı. Fantastic Four’daki potansiyel rolü için akla gelen ve düşünülen ilk isim o olmuştu. Duyduğuma göre de Reed rolü için konuşuluyordu. Doctor Doom isminden de bahsetmiştim fakat zaten teknik olarak Star Wars’ta bir ‘Doctor Doom’ canlandırmıştı.” sözlerine yer veriyor.

Bu açıklamaya eş zamanlı olarak Beyond the Trailer platformundan Grace Rudolph da, Adam Driver’ın rolü hakkında bir video yayınladı. Adam Driver’ın role sıcak bakmadığı ve geri çevirdiği de gelen söylentiler arasında. Driver, Disney Üçlemesi gişede büyük hasılat yapmış olsa da, karışık yorumlar almıştı. Yine buna benzer büyük bütçeli bir Disney yapımında yer almak istemeyebilir

Marvel Sinematik Evreni’nin 6. fazında yer alacak Fantastic Four filminin, 14 Şubat 2025 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Haberimize konu olan konuşmayı da aşağıdan dinleyebilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.