Sinema Haberleri

Aaron Taylor-Johnson Yeni James Bond Olabilir

İçeriden gelen bilgilere göre seçmelerde Henry Cavill‘e karşı mücadele eden ünlü aktörün sekizinci James Bond olacağı kesinleşmiş gibi duruyor.

Bildiğiniz üzere Daniel Craig geçtiğimiz sene vizyona giren No Time To Die ile beş filmdir canlandırdığı James Bond‘a muhteşem bir şekilde veda etti. Craig’in uzunca bir süredir bayrağı devretmek istediği biliniyordu zaten. Yapımcılar da bir yandan harıl harıl yeni 007 için aktör arayışındaydı. Kadın James Bond, James Bond’dan farklı bir 007 gibi birbirinden değişik dedikodular dolaşıyordu ortalıkta. Karakteri saran kargaşa nihayet sona ermiş olabilir çünkü içeriden gelen bilgiler, aranan kanın bulunduğuna işaret ediyor: Aaron Taylor-Johnson.

Yapımcılara yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Bond için düşünülen aktörler tam bir yıldızlar karması: Tom Hardy, Idris Elba, Chiwetel Ejiofor, Richard Madden, Henry Cavill, Regé-Jean Page ve hatta Tom Holland‘ın (evet) bile adı geçiyordu rol için. Geçen ay yapımcıların listeyi daraltarak Henry Cavill ve Aaron Taylor-Johnson arasında seçim yapma sürecinde olduğuna yönelik haberler düşmüştü. Bugün gelen bilgilere göre Taylor-Johnson, Cavill’ı egale etmiş, hatta imzalar çoktan atılmış olabilir.

Puck News‘ten Matthew Belloni, Taylor-Johnson, Bond filmlerinin yapımcısı Barbara Broccoli ile özel bir toplantı gerçekleştirdiğini ve görüşmenin iki taraf için de olumlu geçtiğini söylüyor. Belloni’ye göre yapımcılar karakteri uzun süre canlandırabilecek, genç bir aktörle çalışmak istiyor. Çok ünlü olmamasına karşın rüştünü ispatlamış bir isim olması da ayrıca önemli. Şöyle bir düşününce 32 yaşındaki aktör bu kriterleri gayet iyi karşılıyor aslında.

2010’da vizyona giren Kick-Ass‘la şöhrete kavuşan Aaron Taylor-Johnson Marvel Sinematik Evreni‘nin Quicksilver‘ı olarak hafızalarımıza kazınmıştı. Nocturnal Animals‘la 2017’de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Altın Küre kazanan aktörü en son Bullet Train‘de izledik, ayrıca Tenet ve The King’s Man‘de de karşımıza çıktı. The Fall Guy ve başrolünü üstleneceği Kraven The Hunter filmlerinin yapım süreci devam ediyor.

Şahsen kendi jenerasyonundaki oyuncular arasında en sevdiğim aktörlerden biri, 007’nin altından kalkacağından kuşkum yok. Siz ne dersiniz, Aaron Taylor-Johnson yeni James Bond olmalı mı? Yoksa yapımcılar yol yakınken fikir mi değiştirmeli?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.