Son Haberler
Anasayfa » Haberler » San Diego Comic-Con Online Olarak Düzenlenecek

San Diego Comic-Con Online Olarak Düzenlenecek

Her yıl San Diego’da düzenlenen Comic-Con bu yıl COVID-19 salgını yüzünden önümüzdeki yıla ertelenmişti. Ancak yeni bir duyuruyla Comic-Con’un online olarak bizlerle buluşacağı açıklandı.

Henüz elimizde çok fazla detay yok ama online etkinlik mecrasına geçiş yapan organizasyonlardan biri de San Diego Comic-Con olacak gibi gözüküyor.

9 Mayıs tarihinde, San Diego Comic-Con resmi Twitter hesabı üzerinden bir video paylaşıldı. Videoda olası bir Comic-Con organizasyonun, online olarak yapılacağına ilişkin esprili dilli anlatım bulunuyor.

Çok yakında… Ücretsiz otopark, rahat sandalyeler, kişisel atıştırmalıklar, sıra beklemek yok, hayvanlar girebilir, herkese rozet ve ön sıradan Comic-Con izleme keyfi.” yazan paylaşım Comic-Con’un San Diego ayağının online olarak yapılacağını işaret ediyor.

Henüz net bir tarih ya da hangi firmaların katılacağına ilişkin bilgi yok. Genelde San Diego Comic-Con büyük firmaların, büyük film tanıtımlarını yaptığı yer olurdu. Online etkinlik bizlerle kimleri buluşturacak, işte orası merak edilen nokta.

İlginizi Çekebilir  Monster Hikaye Yarışmasının Birincisi Abra Laptop'una Kavuştu